Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jon a foga? Normalis ennyi...

Jon a foga? Normalis ennyi idosen?

Figyelt kérdés
sokat nyalzik eszi az oklet. 10 hetes. lehet,h jon a foga?? mit csinaljak? mit adjak neki??
2010. júl. 13. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Ismerkedik az öklével szerintem. Jöhet a foga is, de nálunk pl ugyanez volt és elmúlt 1 éves, amikor az első foga kibújt. A fiam is nyáladzik, állandóan köhög, mert letüdőzi a rengeteg nyálat, ő most 7,5 hónapos, foga sehol.
2010. júl. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nem jön még a foga nekünk is ez volt, ki voltam akadva, hogy ennyi időssen jönni akar a foga, de nem jött. teljesen normális ennyi idős korban. Ha utánnaolvasol még irják is több helyen, hogy ilyenkor megnő a nyál mennyisége.
2010. júl. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mi is 2.5 hósan kezdtünk nyálazni aztán 5 hósan ki is fakadt a fogacskája...már szépen nő! Nem volt hisztik, láz semmi csak azt vettük észre, hogy kopog a kanál! :D
2010. júl. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Éppenséggel akár jöhet a foga is. Ismerek Babát, akinek 8 hetesen jött ki, ráadásul a szemfoga ...

De az is lehet, hogy semmi köze az ökölrágásnak a fogzáshoz. Majd kiderül, nem kell vele semmit csinálnod!

2010. júl. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak 3hónaposan jött ki az első foga.
2010. júl. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam, szinte mióta hazajöttünk a kórházból, nyáladzott. Az első fogacskája három "furcsa" este után (első estét végig sírta, utána a másik kettőt végigvigyorogta) a negyedik napon kibújt a fogacsája. Még nem volt 4 hónapos sem. Az első este után másnap vettünk borostyánláncot. Azóta éjjel-nappal rajta van. Ezt a homeos chamomollával egészítettük ki ch 15-öst használtunk, de most, a 6. fogacskájánál áttértünk a 30-as ch-ra, mert a 15-ös kevés volt. Most 2x5 bogyót kap a 30-asból reggel és este, és még a nyáladzása is elmúlt egy nap alatt. Amit még használunk: rágókák, pelusrágás, de semmi egyéb. Kisfiunk a hétvégén lesz féléves, ő egész jól reagál a homeos bogyókra, a hasfájásánál is beváltak. Ez mindenkinél változó.

Könnyű fogzást kívánok Nektek!

2010. júl. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok... bocsi, a kérdésedre válaszolva, mia ddig nem csináltunk semmit, amíg a konkrét gyanú - lásd első átsírt este - fel nem merült. Valahogy ráéreztünk: éhes nem volt, lázas nem volt, fáradt volt, de nem tudott aludni, sehogy sem volt jó neki (nálunk ez kb 4 órát vett igénybe, utána a fáradságtól beájult és reggelig aludt). Szerintem készülj fel lelkileg+legyen otthon valami, amit ilyenkor adhatsz neki (nálunk ez a ch15-ös chamomilla volt), és ha eljön az ideje, nem fog meglepetésként érni. :) (ha ilyen szabad mondanom ilyen helyzetben :)

Ja, és még a Viburcol kúp is jól jöhet extrem esetekben.

2010. júl. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Fogzás lehet, igen. De az nem azt jelenti, hogy holnap kibújik neki. Most nő az ínyben a foga, és ráadásul mind. Az én fiam 3 hónapos kora óta nyálzik nagyon, naponta ötször át kell öltöztetni, altatni képtelenség, és folyton könyékig a szájában turkál. És ma látom, hogy az ínyében ott van az összes fogának a körvonala. Eddig tutira nem volt. De emlékszem a lányomnak is így volt, és csak 6 hónaposan bújt ki az első foga. De azt olvastam, hogy már 3 hónappal előtte is szenvednek tőle, szegénykék.
2010. júl. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

lehet a foga, de nem biztos

az enyémnek 2 hónapos kora óta ömlött a nyála (szó szerint)az öklét is tömte sokat, és csak 6 hónaposan bújt ki az első

ha mást nem tapasztalsz, tehát nem szenved, nem sír, akkor semmi ne adj neki!

2010. júl. 13. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
waaaauuu, koszike a valaszokat. :) akkor csak nyugisan legyunk. ha jonni akar ugyis kibujik. :)
2010. júl. 14. 03:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!