Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek nem igazán van segítség...

Akinek nem igazán van segítsége hogy bírja egy kisbabával?

Figyelt kérdés
Most 1 éves, eddig elég jól bírtam de kezdek kicsit besokkalni. Apuka max. 10-20 percet van a kicsivel de akkor is már ideges hogy neki még ezt vagy azt kellene csinálnia. Az esti fürcsit szokta még csinálni de akkor is ott vagyok. Ha valamiért el kell mennem pl. múltkor nőgyógyász, vigyáz rá de az nála kimerült abban hogy a tv elé rakja. Legutóbb mondtam neki hogy menjen ki egy kicsit a picivel addig elmosogatok meg dobok egy kis rendet kB. fél óráról volt szó. Akkor is kint a pokrócon elindította a telóján a mesét. Így nem szívesen hagyom rá a picit. Anyósom vigyázna rá néha, de ott is volt olyan hogy csapkodta anyós a legyeket és hagyta hogy a pici játsszon vele. Vagy egy nyalás krémlikőrt adott neki hogy azt is megízlelje. Szóval rá sem szívesen hagyom. Ennyi.Falun lakunk szóval itt nincs is semmilyen csoportos babás szórakozási lehetőség.
2019. aug. 28. 06:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
82%
A párommal rengeteget vitáztam emiatt. És egy éves volt a gyerek és megértette, hogy el lehet menni vele sétálni, stb. Most, mire viszi, ami 4 hónapja van, előttünk vab a térdműtéte, ami miatt megint nem tudja. Így tulajdonképp egyedül leszek mindenre egy darabig. 🤦‍♀️
2019. aug. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Ahogy írtam is eddig jól bírtam, pedig az első 3 hónap nagyon nehéz volt mert hasfájós volt a pici.


Ezt nem lehet elmondani, milyen nehéz( is) tud lenni ez az egész, tapasztalni kell, így lehet az ember könnyebben belevág, igen. De ettől függetlenül a picinek próbálok mindig mindent megadni, helytállni. Csak mostanában kora reggel-késő este mikor van időm egy kicsit elgondolkozni, elkeseredek.


Igazából csak érdekelt volna hogy mások akik hasonló cipőben járnak mit én hogy csinálták a minden napokat, hogy élik meg ezt az egészet, a kérdésem erre vonatkozott.

2019. aug. 28. 12:30
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nos. Én totál egyedül nevelem a gyermekem. Se szüleim se párom se senki nincs aki segít. 22 éves vagyok. Mindent én csinálok. Kertészkedem gyereket nevelek hàzat festek stb. Imádom ezt csinálni. Van hogy besokallok mint minden más ember.de sosem cserélném el az életem senkiére. Kisfiam a boldogságom. Szerencsére őt is betudom vonni mindenbe. 15hónapos. Bár ő ebbe is nőtt fel hogy anya vitte a kertbe gazolni,ültetni stb. Mire totyogós lett addigra ez neki nem volt új dolog és megtanulta hogy anyának meg kell csinálnia utána csakis az övé vagyok. Nem könnyű de nem én vagyok az egyedüli. Néha hiányzik a barátokkal egy kis kikapcs gyerek nélkül de sajnos nincs aki vigyázna rá.
2019. aug. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!