Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meg szoktátok kóstoltatni a...

Meg szoktátok kóstoltatni a babával, ha olyan ételt esztek, ami még nincs bevezetve nála, de nagyon néz titeket?

Figyelt kérdés
Pl fagyit, lángost vagy ilyesmit.
2019. aug. 28. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Nem. Akor is nagyon néztek, amikor pisiltem...
2019. aug. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Simán. Még élnek. Elég régóta. Velem is megkóstoltatták, meg az én anyámmal is. Mi is élünk még.
2019. aug. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
Nem kóstoltattam vele ha nem volt bevezetve, allergia esetén egy harapás is elég, attól függ milyen erős az immunrendszerük de egy baba esetében ez nem releváns.
2019. aug. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Én nem szoktam. Nyilván oka van annak, hogy miért nincs még bevezetve. 10 hónapos, nézi, hogy eszem az epres joghurtot, de mivel az eper nincs még bevezetve, nem adok neki, kap helyette mást, ugyanúgy eszi, mintha azt enné, amit én. Szerintem nem jó ilyennel szórakozni, de mindenkinek a saját felelőssége.
2019. aug. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%

Nem. Mindhárom gyerekem szó szerint kinézte a kezemből a kapucsínómat annó.

Ez még nem indok, hogy adjak neki.

Sőt, emlékszem, szüleimnek csodálatos, metszett pezsgős poharai voltak, mindig kértük őket, hadd igyunk belőle buborékos italt... ☺️ Mi sem kaptunk, még a poharat sem, hogy mást igyunk belőle.

2019. aug. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
77%
Azért nem mindegy mekkora babáról beszélünk?
2019. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Az én babám 11 hónapos, nagyon sok étel azért nincs nála bevezetve, mert nehezen megy a hozzátáplálás, nem ízlik neki csomó minden. Ami olyan, hogy kora szerint már beleférne, de nem volt rá hajlandó, azt simán megkóstoltatom vele, hogyha az én számból nézi ki. Mondjuk általában kiköpi, fújjog aztán újra kér, de minden falat ugyanúgy végzi :) Viszont például a tejeskávémat látva hiába cuppog akármilyen aranyosan, be kell érnie valami mással.
2019. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hát, ha cukrot többet látott, mint lisztet, akkor kizárt. De legtöbb esetben ha olyan van, neki is adunk picit.
2019. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Én pl sajtot így vezettem be majdnem 8 hónaposan, pedig csak 9-től javasolják.

De fagyit nem adnék, mert szeretném elkerülni, hogy édesszájú legyen.

2019. aug. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem
2019. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!