Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves baba ruháit külön...

1 éves baba ruháit külön mossátok v. együtt a tiétekkel?

Figyelt kérdés
2010. júl. 14. 09:43
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
8 hónapos kora óta együtt mosom a miénkkel. Természetesen párom munkás ruháit külön mosom, ahhoz még az enyémeket sem teszem hozzá.
2010. júl. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

én minden ruháját együtt mosok a miénkkel. persze a fehérneműt, meg munkásruhát külön.

eddig semmi baja nem volt szerencsére, nem allergiás.

2010. júl. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%

Sosem mostam külön, egyik gyereknél sem. Nálam 3 csoport van fehér, világos, és sötétebb színes.

Fehérneműt sem mosom külön, hanem attól függ milyen színű, abba a kupacba megy.

Na perezs ha páteherrom autót szerel akkor külömn mosom a ruháit


Sima folyékony mosószerrel (amit éppen veszek), vagy ha van itthon, a fehéreket mosószódával, öblítőt nem használok.

Én nem vasalok.

2010. júl. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Na perezs ha páteherrom autót szerel akkor külömn mosom a ruháit=

Na persze ha a párom teherautót szerel, akkor külön mosom a ruháit

előző

2010. júl. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Off: páteherrom: ez nagyon tetszett. Jól hangzik. :))))
2010. júl. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

...ez tényleg jó :))

Én eddig külön mostam, de szerintem most már hozzárakom a mieinkhez.

Köszi!

2010. júl. 14. 10:20
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is külön mosom,de van mikor hozzárakom a miénkhez.
2010. júl. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szia!

A kisfiam 1 hete töltötte az 1 évet, eddig külön mostam neki sensitive mosószerrel, öblítővel. A hét végén gyorsan kellettek tiszta ruhák, gondoltam kipróbálom és hozzárakom a miéinkhez. Olyan vörös lett az egész kis teste a ruhától 24 óra múlva, hogy megijedtem, valamit összeszedett a strandon. Aztán csak nem múlt 3 nap alatt sem, akkor jöttem rá, hogy a mosószertől kapott kiütést. Persil-el mostam és sima Coccolino öblítővel. Úgyhogy nekem még mindig külön kell mosnom az Ő ruháit baba mosószerrel, öblítővel:-(

Úgy látszik neki érzékeny a bőre.

2010. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Én folyékony Arielt használok és Lenor Sensitive öblítőt az ő ruháihoz. Ezeket a kezdetektől bírja a bőre.

Lehet, hogy először csak 1-2 ruháját rakom majd a miénkhez, aztán figyelem a bőrét ha azt adom rá.

2010. júl. 14. 11:02
 10/10 anonim ***** válasza:
A Persil szerintem elég agresszív mosószer, az én bőröm se bírja :( A Perwoll (így kell írni???) szintén. Nekem csak a Tomit bírja a bőröm, meg a természetbarát Froscht. Ha együtt mosom a ruhákat, akkor mindig szenzitív mosószert használok, öblítő helyett pedig ecetet. (A gyerkőc is ekcémás, úgyhogy nekem tényleg vigyáznom kell.)
2010. júl. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!