Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit igyon a baba? Babavízet...

Mit igyon a baba? Babavízet vagy víztisztítós vizet?

Figyelt kérdés
Babavízet vagy víztisztítós vizet adjak a babának?

2019. szept. 7. 12:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
+1 víztisztító (3 gyerekünk van)
2019. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Én egy éves korig Szentkirályit (1,5 literes) adtam, azzal csináltam a tápszert. Utána vettem vízszűrő kancsót, nálunk elég ramaty a csapvíz. Amíg forralni kell a vizet a babának, szerintem nem elég csak szűrni, az nem egyenértékű a csírátlanítással.
2019. szept. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Egy éves koráig babavíz. Utána vízszűrős.
2019. szept. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Én forralom és leszűröm víztisztító kancsóban. De ha utazunk, vagy nagyszülőkhöz megyünk, általában babavizet adunk neki.
2019. szept. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Babavizet adok neki
2019. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
69%
Az én babám még anyatejes, szóval semmit. De amúgy forralt vizet adnék neki. A babavízzel az a baj, hogy megveszed a műanyag palackot, ha nem issza meg kuka és szennyezi a környezetet is.
2019. szept. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
6-ossal egyetértve én is forralt csapvizet adok neki. Egy erre a célra vett kulacsban tároljuk a hűtőben.
2019. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
52%
Babavizet ne, lassan fogy, sokaig allni szokott, el tudnak benne szaporodni a bakteriumok, olvass utana, akkor mar sima Szentkiralyi csendes, azt amugyis lehet babaknak adni.
2019. szept. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Babának adható vizet. Ne vész kárba, más is issza. Mi csapvizet iszunk, de vendégek nem azt kérnek. Szóval elfogy.
2019. szept. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
84%
Babavizet soha nem adnék, mert a műanyag flakonból hő hatására kioldódnak xeno-ösztrogének, amit a baba megiszik vele. Hő hatás már egy napsütés a kamionon. Vízügyi főiskolán tanultam, nem pletykaújságban olvastam.
2019. szept. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!