Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeretnénk ha puszilgatnák...

Nem szeretnénk ha puszilgatnák a babát, ez gáz szerintetek?

Figyelt kérdés

Most fog letelni a 6 hét, eddig csak a nagyszölők jöhettek hozzánk. De most majd megindul a canossa-járás. Mivel sógórnőm is vastagon sminkkel, anyósomon is van némi smink, ha másnem BB vagy CC krém, anyukám dohányzik, így nem szeretnénk ha puszilgatnák a babát. ( anya nem is ez a puszilgatós fajta, tehát vele nem lesz gond)


Szerintetek ez akkora probléma? Mert ismerve az említetteket, tuti, hogy megy majd az értetlenkedés, szájhúzgálás.



2019. szept. 11. 10:41
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Engem nem erdekelne a szajhuzogatas.
2019. szept. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem gáz. Minden anya azt engedi közel a gyerekéhez, akit akar. Nálunk gázabb lesz a helyzet, anyám dohányzik, és sokszor ha nálunk van, pisilés után soha nem mos kezet (hallom hogy leöblíti a wc-t és rögtön jön is ki a fürdőszobából) nem tudom hány veszekedésembe fog telni, ha meglesz a baba, hogy menjen vissza kezet mosni...


Biztos, hogy lesz szájhúzogatás nálatok is, de akinek nem tetszik, nem kell jönni.

2019. szept. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Az elején mindenki félti a babáját, de semmi baja nem lesz ha valaki megpuszilja, akin alapozó van!!!!

Fél év múlva már majd magadon fogsz nevetni, s neked lesz ciki, hogy ilyet kértél valakitől, ami után majd a gyerek a homokozóban, vagy a földön, kint a kertben mászástól mocskosan lesz 100x mint egy kis alapozó!Nem kell túlreagálni! Én is sminkelem magam, csokolgatom össze a gyereket, sohasem semmi baja nem lett a rúzstól sem!!!

2019. szept. 11. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Miért mi baja lesz ha valaki ad neki egy puszit? Ja,hogy erősebb lesz az immunrendszere,hát akkor tényleg ne engedj hozzá közel senkit.
2019. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem gáz. De ha nem juttok dűlőre, mondd meg, hogy a lábát combjat hasát lehet mást nem. Nekem ez bevált.
2019. szept. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Kedves 3as. Nem csak az alapozó, rúzs stb. a lényeg. Alapból maga a puszilgatás. Rosszul tudok lenni, és korábban sem tetszett, amikor nekiesik valaki egy gyereknek, és agyba főbe puszilgatja.


És nem, nem tudom ezt cikinek tartani, mert ez is én vagyok, és fél év múlva sem fogom kellemetlennek tartani.


Ahogy azt sem értem amikor egy kisgyereknél erőltetik, hogy "na adj már egy puszit" Látszik a gyereken, hogy nem akar, de a felnőttek mégis erőltetik. Ennek mi értelme?

2019. szept. 11. 11:05
 7/8 anonim ***** válasza:
68%

Kedves válaszolók! Gondolom,azt nem tudjátok(tisztelet a kivételnek), hogy egy csecsemő egy sima pusziba is bele halhat. Pl. ott van a herpesz vírus. Már akkor elkaphatja,ha pl. nagymamán,rokonokon stb.nem is látszik,hogy herpesze lesz. Szerintem ez nagyon nem játék. Amikor pici volt a lányom egyedül azt engedtem meg, hogy a talpát puszilják. A kezét sem engedtem össze fogdosni. Most 6 hónapos és már engedem, hogy puszilgassák normális keretek között.

Ne érdekeljen,hogy ki sértődik meg vagy ki nem. Normális ember tiszteletben tartja a szülők döntését.

2019. szept. 11. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak az en velemenyem

Egeszseges nem dohanyzo ember eseteben szerintem semmi baja nem lesz a gyereknek. Csak szeretni akarjak.

De te vagy az anyja és ha nekem pl azt mondana egy anya h ezt meg az nem szeretne én minden további nélkül tiszteletben tartanam!

2019. szept. 11. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!