Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 2 év korkülönbség van...

Akinek 2 év korkülönbség van a gyerekek között, ajánlja?

Figyelt kérdés

Kislányom 1 éves lassan. Nagyon gondolkozom a kistesón. Jó ez a 2 év korkülönbség? Nagyon nehéz? Megéri?

Minden tapasztalat érdekel!


2019. szept. 19. 13:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy megéri, de nem kertelek, nehéz. Nekem 2 nagyon aktív fiú jutott. 23 hónap van köztük. Mostmár jó, összenőttek 9 és 7 évesek, jól elvannak. Van egy 5 hónapos fiam is, gondolkozunk neki is egy kistesón akivel ő is össze fog tudni nőni.
2019. szept. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk kicsivel kevesebb, 21 hónap a különbség. Az eleje elég nehéz, mondjuk úgy az első 3 hónap, de utána egyre jobb. Én sokkal rosszabbra számítottam, és most kezdenek még csak egymással játszani, össze fognak nőni. Én nem bántam meg. Mi több gyermeket nem tervezünk, úgy érzem, így kerek az életünk. ☺️
2019. szept. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 20-21 hónap lesz. Kíváncsi vagyok, hogy hogyan alakul majd. Ismerősök több pozitív dolgot mondtak mint negatívat. Nem félek... Annyira
2019. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
20 hónap a különbség. Az idő felében úgy érzem, egy elmegyógyintézetet vezetek. Az idő másik felében azt hiszem, én is egy beutalt vagyok. (4 és fél, valamint 3 évesek)
2019. szept. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 év 1 hónap van, a kicsi most lesz 3 hetes, és még most sem könnyű, pedig még az elején vagyunk.
2019. szept. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
2 és 4 éves fiaim vannak.Nehéz,persze,de életem legjobb döntése volt a kis korkülönbség! Már aranyosan játszanak együtt.Van féltékenykedés,verekedés,hiszti is bőven.Azt gondolom,hogy azt nem lehet megítélni,hogy mennyire nehéz,mert nagyban függ a gyerekek személyiségétől.
2019. szept. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!