Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek 2 év körül van a...

Akiknek 2 év körül van a korkülönbség a gyerekek között, milyen így az élet? Hogy bírtátok terhesen a strapát a kicsivel?

Figyelt kérdés
Főként olyanok tapasztalata érdekel akinek nem nagyon van segítség este hazaeső férjen kívül 😊
2019. máj. 28. 17:02
 1/8 anonim ***** válasza:
89%
Egy agyrém volt, vagyis még ma is az csak már megszoktam.
2019. máj. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Anyúzdán volt egy poszt. "Az idő felében úgy érzem, egy elmegyógyintézetet vezetek. A Maradék időben úgy érzem, én is egy beutalt vagyok". Na, hát pont ilyen, ennél frappánsabban nem lehet összefoglalni. De meg lehet szokni.
2019. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nem gondoltam, hogy mas is igy van ezzel de szerintem is egy bolodok haza az egesz ! :)))
2019. máj. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Terhesen? Jó, az utolsó hónapok valóban kellemetlen. Na de ami utána jön.. ahogy előttem is írták, az az igazi bolondok háza:)
2019. máj. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

Jol irja a 4-es! Ez az allapot meg lepkefing!

Majd ha megszuletik... kapaszkodjatok!😃

A bolondokhaza piskota hozza kepest!🥴

2019. máj. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk 13 hónap van a gyerekek között. Egyáltalán nem érzem nehéznek, imádom az életünket. Hozzátartozik, hogy mindketten nagyon jó alvók és a kicsi kifejezetten nyugis. De sokkal nehezebbnek gondoltam, mint amilyen. Terhesen nem volt semmi, sosem volt semmilyen tünetem, v nehézségem.
2019. máj. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 22 hónap van a “nagylány” - most 2,5 éves - és a kisfiú között - 9 hónapos -. 14 hetesen volt egy lepényleválásom, az nehéz volt, mert 3 hétig feküdnöm kellett. De szerencsére elötte és utána nem volt semmi.

Bevallom én már vállalnám a harmadikat. Semmi extra két gyerekkel. Reggel felkelünk, együtt reggelizünk. Majd elmegyünk sétálni/ügyeket intézni, közben a kicsi a babakocsiban alszik egyet. Hazajövünk, Ők játszanak, én megfőzöm az ebédet. Ebédelünk, természetesen a kicsinek külön főzök. Majd leteszem a kislányomat aludni, 1 óra múlva elálmosodik a kicsi és akkor leteszem Őt is. Amíg alszanak elvégzem a házimunkát, felosztva takarítok, mindennap csinálok valamit. 4-fél 5-re felébred mindenki és elmegyünk a játszótérre vagy heti kétszer jönnek velem dolgozni (ez 2 óra elfoglaltság). Hazajövünk, együtt vacsizunk, együtt fürdenek Ők ketten, ezután mesét olvasok Nekik és 8-ra már mindenki az ágyban van. A nagy nagyjából fél éve nem ébred éjjel, a kicsi pedig még kétszer eszik. Este elmegyek futni vagy tornázom és 10-től kb a férjemmel vagyunk 1,5-2 órát. Vacsizunk, dumcsizunk, tévézünk.... Sokszor érzem magam fáradtnak, de szerintem ez természetes.

2019. máj. 29. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már 2 és 4 évesek a lányaim,pont 24 honap van köztük. Az elsö év nehéz volt, leginkább az eltérö napirend és igények miatt. Mikor már a kicsi is 1 éves lett és együtt aludtak ebéd után, meg már ö is jol el tudott játszani, jol aludt éjjel, utána már nem volt gond. Most meg már a nagyobb oviba jár, napközben csak a kicsi van itthon,igy még egyszerübb minden:) ősztöl megyek vissza dolgozni,onnantol biztos megint nehezebb lesz mig megszokjuk az uj felállást. És mivel segitség nincs a páromon kivül,leginkább a sok betegeskedéstöl félek és attol h ezt h fogja tolerálni a munkahelyem...

Szoval sztem a babás korszak nem is olyan nehéz ahhoz képest, amilyen problémákat késöbb kell megoldani..

2019. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!