Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mért kell mindennap hust adni...

Mért kell mindennap hust adni egy 7 honapos babának? De hiszen késöbb sem eszik minden gyerek naponta hust, vagy igen?

Figyelt kérdés
2010. júl. 15. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
7 hónaposan egy baba már szinte mindent ehet. Nem kell neki naponta hús,elég akkor,ha magatoknak is azt készítesz. Fontosabb,hogy változatos legyen,amit eszik. Gyümölcs,zöldségek,tojás, tejtermékek,hús stb.
2010. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valóban nem esznek később naponta húst a gyerekek, de ilyenkor még rengeteg fehérjére van szüksége a babának, ezért kell neki adni! Ez fedezi a szükségletet!
2010. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes, akkor azért, mert már nem fedezi a tej a szükséges mennyiségű fehérjét, szerintem a tápszerben sincs meg. Lehet pótolni mással is, joghurt, krémtúró stb. később, ha tejet iszik, nem muszáj mindennap húst enni, de én általában adok. 15 hónapos.
2010. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Második:


7 hónapos baba közel nem ehet mindent! Főleg ne egyen tejtermékeket és tojást!!! Pláne ha szopizik!

Bocsánat!

2010. júl. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én azt olvastam valahol, hogy az idegrendszerének a fejlődéséhez szükséges a mindennapi hús. Nagyobb korban már nem szükséges, mert lelassul a fejlődés üteme.
2010. júl. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!