Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masnak ks szokott lelkiismeret...

Masnak ks szokott lelkiismeret furdalasa lenni, ha elront vmit?

Figyelt kérdés
3 honapos a kislanyom, egy csodababa es neha akkora benasagokat csinalok h katasztrofa. Pl.ma furdes kozben kicsavarodott a kezembol es beleslukkolt a furdovizebe, szegeny majdnem megfulladt. Jol kegnis ijjedt, mire nagy nehezen megint kapott levegot, sirt nagyon, ki kellett vegyem. Levert a viz es azota is iszonyatos lelkiismeretfurdalasom van. Szegeny baba egy ilyen bena anyja van. Borzalmasan erzem magam ilyenkor. :( mas is szokott igy benazni vagy csak en vagyok ennyire alkalmatlan....?

2019. okt. 8. 20:36
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Bocsanat az elirasokert felkezzel simogatom szegeny alvo gyereket mintha ezzel jovatehetnem h egy balf.sz vagyok :((((
2019. okt. 8. 20:38
 2/17 Nusy83 ***** válasza:
100%

Ne ostorozd magad!! Vszínű fogsz még hibázni de legközelebb óvatosabb leszel. Én egyszer a kis fejét koppintottam oda mert kapkodttam. Szerintem sokunkkal fordul elő hogy hibázunk. Szerencsére nem történt baj csak megílyedtetek mind ketten. Én is megfogadttam hogy soha nem fogok kapkodni és jobban oda fogok figyelni nehogy előforduljon többször. Ha esetleg még az megnyugtat az én Anyukám mikor kb 2 éves voltam egy pillanatra nem figyelt én bele másztam a babakocsinkba és legurultam a pincébe. Nem lett semmi bajom és imádom sz Anyukám mert mindígis nagyon önzetlen és szeretettel teli volt.

Vagy például ott van hugom Anyósa. Az első fia mikor még 1éves sem volt magára rántotta a forró vasalót de ott se történt szerencsére maradandó baj. Szóval egy a lényeg sajnos előfordulnak balesetek és persze szarul érzi magát az ember utánuk de tanulunk a hibáinkból. Nyugodj meg 😊kamasz korában majd nevettek eggyet rajta.

Ui.:Bocsi a helyesírásért!

2019. okt. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 Nusy83 ***** válasza:
100%
Sőt most jutott eszembe hogy Nagyanyám mikor ment a barátnőjéhrz télen a 6hónapos Apummal az ölében elestek és eltört a comb csontja. Semmi maradandó baja nem lett!😅😅 Kezdem úgy érezni vmi van a környezemben😅😅
2019. okt. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Á nem, itt minden anya tökéletes és sose rontanak el semmit.

Attól, hogy lenyel fél korty vizet nem tud megfulladni.

Sőt folyadék ívásától egyáltalán nem lehet megfulladni.

2019. okt. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem LEnyelte, hanem FELREnyelte. Tenyleg nem kapott levegot, eltelt par masodperc mire egyaltalan kohogni tudott, szornyu volt :(
2019. okt. 8. 21:25
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először vittem fiam játszótérre, kifordult ültében a babakocsiból és arcra esett a salakra. És ez még csak a kezdet volt. Ahogy növekedett, keveredett már a lábam közé, estünk mindketten, ütöttem meg véletlenül fordultamban, ejtettem a fejére kaját, stb. Ilyen az élet és hidd el, a java még előtted áll. És ezek a véletlenek. Aztán majd jönnek azok a dolgok, amiket tudatosan teszel és mégis hibát követsz el, azokért is ostorozhatod majd magad! Vond le a tanulságot és engedd el! Ez az egyetlen tanácsom így 6 évvel előtted járva 2 gyerekkel. Én bocsánatot kérek tőle, ha rájövök a hibámra, és utána igyekszem elengedni. Mert tudom, hogy szeretem és a legjobbat akarom, ha pedig hibázok, nem szr anya vagyok, csak ember, aki hibázik, akkor is, ha jót akar.
2019. okt. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
A faluban a vizaknakat most szerelték be. A túloldalon van járda csak. Még nincs egy szintben az akna. A totyogomnak mindnel segítséget akartam nyújtani de ügyesen atjott minden akadályon. Hát nem a legutolsó aknában esett pofára? És csak annál nem tartottam a kezem, hogy megfoghassa. Lesznek még ilyenek. Ne ostorozd magad ☺️
2019. okt. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Lesz még pár félrenyelése az életben.

A fiam 11 hónapos, alig néhány hete sikerült becsípnem a combját az etetőszék csatjával. Ráadásul ezer fok volt szóval csak body volt rajta. Vagyis egyenesen a bőrét csatoltam be. Annyira sírt hogy levegőt sem vett. Iszonyúan éreztem magam, és kb a retinámba égett az arca. De két perc múlva már boldogan nyammogta az ebédet. De nehezen engedtem el én is.


Múltkor pedig kb beejtettem a kiságyba az alvó, ernyedt gyereket. Mondjuk az inkább vicces volt, fel sem ébredt rá. Épp emeltem be az ágyába mikor kifordult a kezemből. És már nem tudtam korrigálni... Kb 20 centiről pottyant le.

2019. okt. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen nagyanyám falun vitte szánkóval a fiát, mire hazaért vette csak észre hogy milyen könnyű húzni. Hát a gyerek másfél utcányira volt az árokban szépen csendben nézelődve az eget. Ne aggódj, mindenki bénázik. Sokszor.
2019. okt. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Istenem :( én megértelek

Az en kisfiam az ágyról esett le sokszor szoptatas után hajnalban

Volt még sok dolog, pl belenyultam a szemébe véletlenül stb

Én is annyira lelkis vagyok ilyen téren

De hát emberek vagyunk, hibazunk

Neki akkor is te vagy a legtökéletesebb anyuka :)

2019. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!