Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borzasztó anyának érzem...

Borzasztó anyának érzem magam. Szedek magnéziumot és b komplexet. De így is hamar kijövök a sodromból. Szedjek még valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon fáradt vagyok, úgy érzem napokig tudnék aludni. A kicsi 9 hónapos, matrica korszakát éli és szerintem a foga miatt is nyűgös. Napok óta tart a sírás és nagyon nehezen viselem. A ház romokban, a nappali tele van tiszta, elpakolatlan ruhákkal, a konyhában mennyezetig a mosatlan, ahogy a fürdőben a koszos ruha is. A csap tiszta slime, a nagy lányom a slime-os korszakát éli. Az udvarra ki se merek menni, olyan káosz van.

És az sem segít, hogy már 90 kg vagyok a 160-as magasságomhoz. Soha nem voltam kövér. Most gusztustalan vagyok és kimerült. De nem tudom miben merülök ki, mikor nem bírok semmihez se fogni.

Borzasztó, idegzsábás anyának érzem magam. Van valamilyen vitamkn ami még segíthet vagy mit tegyek?


2019. okt. 18. 09:57
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Ja és van egy apukám, aki a nagynál segít, bár érdemben nem foglalkozik vele, csak ránéz, de a kicsit nem vállalja.

Nagymamám volt anyukám helyett anyukám, és a nagy lányomnál még segítségem, de sajnos nem olyan rég ő is eltávozott.

2019. okt. 18. 10:42
 12/22 anonim ***** válasza:
21%

"Kedves első hozzászóló, biztos nem voltál még hasonló helyzetben, de az utolsó dolog amire gondolni tudok az a szex. Annyira undorító vagyok, hogy még zuhanyozni sincs sokszor kedvem. Szerinted hogy nézhetek ki? Gusztustalan, hájas, szőrös, igénytelen lettem."

Pontosan erről beszéltem. Ettől vagy feszült. Lehet lepontozni, de a szexnél nincs jobb feszültségoldó.

2019. okt. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%

Amúgy nekem sincs senkim


Pl fogászatra is holnap megyek egy drága magánhoz mert egy órára nincs ki vigyázna a babára míg a férjem dolgozoik és én elmegyek a körzetishez..

Elég idegörlő.


11es vagyok

2019. okt. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
Pacsi! Dettó ugyanez. Csak a kicsi 7 hónapos, a nagy 4 és itthon mert beteg. A szomszéd hívhatná a gyivit, olyat ordítottam a naggyal. Most 11-kor jutottam a reggeli kávémhoz. Éjjelente nem alszunk.
2019. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
83%

Nekem nincs gyerekem még, csak mostanában sokat gondolkodom a vállaláson. Amikor ilyen kérdéseket olvasok, meg a válaszokat, teljesen elmegy a kedvem.

Minden rosszindulat nélkül kérdezem (mert ugye erősen gondolkodom én is a gyerektémán): megéri? Vagy megéri mondjuk a másodikat megszülni?


Mennyire megy rá a kapcsolat? Mert nehéz elképzelni, hogy megéri ez az egész úgy, hogy rámegy a testem, az idegrendszerem, az egészségem és a párkapcsolatom is. :(

2019. okt. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
44%

Hozzáállás felfogás erő kérdése. 3 gyereket nevelek úgymond egyedül, ráadásul a kicsi autista. Apjuk külföldön. Segítségem nincs. Ha akarnám én is elhagyhatnám magam. Pedig kő kemény, de én is keményedek. Néha persze tényleg kiborul az ember, de ez bármikor, bárhol megtörténhet, gyerek nélkül is. Fejben dől el minden. Az elmúlt két hétben nálam is hányadék volt minden, az egész ház, mert a gyerekeknek mindenféle programjaira kellett rohangásznom. Ráadásul a kicsi az kész kabaré bárhol, sehol sem ül vagy áll meg. Összeomolhatnék, elhagyhatnám magam. De nem fogom. Egy dologtól félek csak, le ne betegedjek, mert akkor omlok össze. Ez az egy tart rettegésben. Ha egészség van, minden van. A kérdező is majd szépen összepakolgatja magét, mert muszáj lesz neki. Nincs más opció. Vagy hamarabb vagy később. Ha később, akkor tovább tart a kaki. ennyi.

És igen ! megéri!!!!!!Ha fiatalabb lennék, még tuti lenne egy gyerekem, :) :)

2019. okt. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%
És akkor azt önzőzik le, meg tartják kevesebbnek, akik nem vállalnak gyereket...
2019. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
68%
A 15-ös válaszoló vagyok, aki őszintén érdeklődött, hogy ez mennyire éri meg, még mielőtt maga is belevágna. Miért kellett lepontozni, elárulnátok??
2019. okt. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
92%

Szia! Segítség, azonnal!


Bébiszitter, takarítónő. A férjed meg két napra hagyja a lakásfelújítást, amíg kialszod magad, ennél most nincs fontosabb!

2019. okt. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor elgondolkoztam rajta, hogyha a párom nagyon szeretne gyereket, hát jó, legyen. Most ez az írás visszarántott a földre. Köszönöm szépen!
2019. okt. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!