Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Borzasztó anyának érzem...

Borzasztó anyának érzem magam. Szedek magnéziumot és b komplexet. De így is hamar kijövök a sodromból. Szedjek még valamit?

Figyelt kérdés

Nagyon fáradt vagyok, úgy érzem napokig tudnék aludni. A kicsi 9 hónapos, matrica korszakát éli és szerintem a foga miatt is nyűgös. Napok óta tart a sírás és nagyon nehezen viselem. A ház romokban, a nappali tele van tiszta, elpakolatlan ruhákkal, a konyhában mennyezetig a mosatlan, ahogy a fürdőben a koszos ruha is. A csap tiszta slime, a nagy lányom a slime-os korszakát éli. Az udvarra ki se merek menni, olyan káosz van.

És az sem segít, hogy már 90 kg vagyok a 160-as magasságomhoz. Soha nem voltam kövér. Most gusztustalan vagyok és kimerült. De nem tudom miben merülök ki, mikor nem bírok semmihez se fogni.

Borzasztó, idegzsábás anyának érzem magam. Van valamilyen vitamkn ami még segíthet vagy mit tegyek?


2019. okt. 18. 09:57
1 2 3
 21/22 anonim válasza:

Szia.


Minden rosszindulat nélkül, de abban a 10 percben amíg ideírtál, törődhettél volna kicsit magaddal. Egy forró zuhany, szőrtelenítés és egy kicsit egyből jobb lenne az önbizalmad. Írhatunk itt bármit, de csak Te fogsz tudni magadon segíteni. Szedheted a vitaminokat, de ha fejben nem döntesz úgy, hogy kivakarod magad a szarból, akkor nem fog csoda történni néhány pirulától. Fáradt vagy, sok a nyűg a gyerekkel, maximálisan megértem. De Neked kell, hogy kezedben legyen az irányítás. Fejezd be ezt az időszakot, rázd meg magad és hozd rendbe magad és a háztartást, egyből jobban fogod érezni magad. Elhiszem, hogy rossz segítség nélkül, de meg tudod csinálni!

2019. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 ubu1 válasza:
Azért próbálj meg annyi időt szakítani magadra, hogy kialszod magad rendesen. Muszáj! Ha ettől nem lesz jobb pár hèt alatt, akkor keress fel egy pszichiátert. Nem pszichológust, hanem igazi orvost! Ő meg fogja tudni mondani, hogy elég-e a magnézium vagy valami komolyabb cuccra (mondjuk valamilyen SSRI-re) van szükséged. Ma már ez nem szégyen! Vedd komolyan a helyzetedet, megfelelő hozzáállással ki lehet ebből jönni.
2019. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!