Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálásnál kakigondok -...

Hozzátáplálásnál kakigondok - kis bogyók utalhatnak kezdődő szorulásra?

Figyelt kérdés

Kisfiam 6 hónapos lesz jövő héten, eddig csak szopizott, most hétfőn kezdtük a kóstolgatást. 2 hete híg anyatejes széklete volt, aztán 3 napig semmi, aztán megint sok híg széklet, aztán 5 napig semmi, na ekkor döntöttünk úgy, egy kis almakóstolással megtámogatjuk. Másnapra meg is hozta a székletet és arra számítottam is, hogy sűrűbb lesz az állaga. H-K-SZ almát evett, de 2 napig megint nem volt székletet, pedig láttam, hogy sokszor erőlködik, CS-P már inkább barackot kóstoltunk, mert az állítólag jobb, ha nem jön a kaki. Tegnap megint nem tudott, pedig nagyon erőlködött, ma reggel tudott 5 pici bogyót :(( Mondjuk nem fekete kőkemény bogyók, de sötétebbek és bogyók, és most izgulok, hogy ez nem utal-e kezdődő szorulásra, mert most is nagyon erőlködik.

Szerintetek hagyjuk abba pár napig a gyümölcsevést, vagy folytassuk a barackot?

Kap még fogzásra Chamomillát, az nem fogja a székletet?


2010. júl. 17. 10:11
 1/2 anonim ***** válasza:
az almát hagyjátok,az hasfogó.a chamomilla nálunk nem fogta meg a hasát.szerintem a barack jó lesz.
2010. júl. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Furcsán fog hangozni, de nekünk segített. Napok óta nem tudott kakilni a kicsi, Ő banánt evett banánnal, az istenért nem evett mást.

Erőlködött, de semmi. Na én felültem a wcre, egész hátra, a kicsi pedig a maradék helyre a lábad közé. Picit mondokáztunk, megnézegette a wcpapírgurigát, próbálta tépni. Aztán valami nagyon büdi lett, ő meg megkönnyebbült. Kihozta a gravitáció, könnyebben nyomta. Most 13hónapos, és ha nem megy a kaki, ilyenkor már nem csücsül a földön, hanem viccesen hajlított kidugott popsival nyom, akkor bilire csücsül, és minden gond nélkül tud kakilni.


Ez a módszer nem a bilizést sürgeti, ne ijedj meg, nem azt mondom biliztesd, csak hátha nektek is sikerül így.

2010. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!