Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírtátok? Hogy oldottátok...

Hogy bírtátok? Hogy oldottátok meg? Ti hogy éreztétek ezzel kapcsolatban? A gyermek hogy viselte?

Figyelt kérdés
Amikor a 2. Babával mentetek szülni a kórházba, az első gyermekeket milyen érzésekkel tudtátok otthon hagyni? Én rettenetesen stresszelek emiatt. Nincs kétségem, anyukám (míg férjem jön velem) nagyon jól bánik a lányommal, jól elvan vele, de éjszaka sose volt vele, kel még cicizni éjjel. Mi alakul ki benne? Nem fogja úgy érezni, hogy cserben hagyom? Ezért aggódom. Nektek mik a tapasztalataitok? (Kérlek, az előre "minek cicizik, meg hasonló saját fejetekből kipattant véleményeket le se írjátok, mert arra nem reagálok, inkabb azt írjátok le, nálatok hogy volt, a gyerek hogy érezte magát, mivel lehetne a feszültséget enyhíteni, amíg 3 napig nem leszek itthon...) köszönöm.
2019. okt. 26. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem mindegy, hogy mennyi idős. Máshogy fogadja pl egy csecsemő, mint egy ovis.
2019. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebb lesz mint gondolod. Nekem két év van köztük, nagyon féltem, hogy a nagy hogy lesz meg nélkülem. Férjemmel és anyukámmal volt itthon. Főleg akkoriban iszonyúan anyás volt, le sem tudtam tenni szinte, mintha érezte volna, hogy valami készül. Mondjuk szerencsém is volt, éjszaka folyt el a magzatvizem, úgy hagytam itt, hogy már aludt. Gyorsan jött a baba, így a férjem kb haza is ért, mire felébredt. Nem hiányolt, sokat jöttek mentek a férjemmel, játszottak, lekötötte. Este azért lehetett rajta látni, hogy hiányzom neki, de nem volt nagy gond. Szerintem én rosszabbul viseltem.
2019. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hany eves a tied, de ha 2,5 eves korul vagy tobb, fel lehet ra szepen kesziteni.

En most varom a 2. babat, nov. 17-re vagyok kiirva, az elso 2 eves 10 honapos.

Mikor meglett minden eredmeny, hogy rendben van minden, akkor elmondtuk neki, hogy anya pocakjaban baba van, kistesoja lesz es allandoan beszelunk rola. Jon velem a vizsgalatokra, mindig beszelunk rola, hogy most epp mi lesz. Multkor megultrahangozott zseblampaval... 😁

Egyutt megyunk vasarolni is, mondjuk neki, hogy mit veszunk a babanak, mire kell, neki is volt mikor pici volt, meg is nezzuk fenykepeken stb.

Nagyon szepen megerti.

Kb 2 hete kezdtuk el mondani, hogy anya bemegy nemsoka a korhazba, es megszuletik a baba, o meg addig itt lesz papaval, jatszanak, foznek, majd papaval furdik stb.

A heten mar tobbszor is mondta magatol, hogy majd papaval epitozik, rajzol stb. meg anya a korhazban lesz. Ilyenkor mindig elmondjuk neki ujra, hogy miert megy be anya korhazba, es hogy majd ugye segit itthon papanak ebben meg abban, es nagyon buszken mondja, hogy igen.

Biztos vagyok benne, hogy nem lesz baj, szepen ellesznek.

2019. okt. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!