Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes a kislányom, ha nincs...

3 hetes a kislányom, ha nincs ölben, állandóan sír; akiknek sikerült leszoktatni erről a babát, hogyan csinálta?

Figyelt kérdés

2019. okt. 27. 22:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
77%

Még annyit, hogy az a báj, hogy ha vele foglalkoztam se volt el mellettem, csak az ölemben. Most így hogy lehetne leszoktatni?

Most hogy szeret ölben lenni azt nyilván nem úgy kell elképzelni, hogy állandóan, de naponta párszor elül az ölemben.

2019. okt. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
47%

Jahjjj megjottek a martir anyukak.... pff borzaszto! Ti azok vagytok, akik a babasirast a madarcsicsergeshez, a kakat a csokihoz hasonlitjak. Utalatosak vagytok!!!! Nekem makom vt, sosem sirt a babam, de biztos h nagyon nehez hq allandoan visit a gyerek. A kerdezo se discoba akar menni gondolom, hanem csak pl furdeni v enni szirena szo nelkul.

Egyebkent nem nagyon lehet errol leszoktatni a babat, ez sajnos igaz. :s

2019. okt. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

Nem vagyunk mártírok, van annak a gyereknek apja is. Amíg elmegy fürdeni, addig tudja apuka ringatni, minden mást ugyanúgy meg lehet csinálni hordozókendőben.


Persze nekem is volt, mikor el kellett mennem wcre és addig le kellett raknom a gyereket, de abba az 5 perc sírásba nem halt bele.


Nem mártírkodni kell, hanem be kell fogni apukát, venni hordozókendőt, és lehet ugyanúgy normális életet élni, miközben a gyerek igényei is ki vannak elégítve.

2019. okt. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
45%
Milyen mártír anyák, utolsó???? Persze fogalmad sincs erről, de talán nem olyan nehéz elképzelni, hogy a gyerek bömböl, ha nincs kézben. Szerinted van választási lehetőség? Így könnyű osztani az észt...
2019. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
41%
Utolsó előtti, bocs.
2019. okt. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
54%

Jaja, van apja, csak az altalaban a nap egy reszeben nincs otthon, ugyh miss emanci pnci, talan nem lehet rabizni a gyereket h ringassa!.... ostoba.

Masreszt aruld mar el h furdesz v wczel gyerekkel radkotve? Jah boccs, persze, hat siman. 🙄🙄🙄

Amugy meg nem kell hagyni sirni a babat, meg apuka is vigyazhat ra amikor otthon van, de minek kell nekiesni a kerdezonek , mert szeretne par perc siras mentes idot? Elkepesztoek vagytok. Menjetek , hordozzatok a gyereket, meg varrjatok meg a nagyobb kendot h beleferjen egyetemista koraba is..... szanalom.

2019. okt. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális hozzászólásokat. Jelzem, amikor 5 hós várandós voltam, gyermekem apukája balesetben elhunyt. Többet nem kívánok hozzászólni, csak annyit, örüljön, aki mellet ott van, és nem kell majd magyarázni a felnövő gyermeknek, hogy az édesapja nagyon várta, és már a pociban is a szeme fénye volt. Gondolkodni kéne.
2019. okt. 28. 12:07
 18/20 anonim ***** válasza:
95%

Én is hordozom a gyereket, de 3 hónaposan már elkezdtem leszoktatni a földre.

Nekem ezek működtek:

- mondókás játékok, babajóga, babamasszázs puszilgatással, nevetéssel. Ilyenkor a földön, de velem volt.

- játszószőnyeg bár azóta azt olvastam, hogy a felaggatott játèkok károsak, inkább mellé kell tenni

- illetve kivárni amikor erre alkalmas passzban van, az enyémnek napszak függő is, vannak jellemzően élénkebb időszakai.

- erőltetni nem kell semmit.

2019. okt. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ezt a babajógát kipróbálom :)
2019. okt. 28. 13:02
 20/20 anonim ***** válasza:
Könnyebb lesz, ha megtanul kúszni/mászni. De az is lehet, hogy a forgás is leköti majd annyira, hogy nem kell mindig szórakoztatnod. Legalábbis az enyém így volt. Mikor elkezdett forogni, akkor 40-50 percet is elvolt egyedül, addig meg 5öt sem.
2019. okt. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!