Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vigyek?

Milyen ajándékot vigyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy hónapja szülte meg második babàját. Meglátogatom őket és még vagyok lőve, hogy mit vigyek. Mivel második gyerek, valószínűleg mindene megvan a kicsinek amire szüksége lehet. A barátnőm férje nagy konyhatündér, most sem akarják hogy ételt vigyek, mert ő akar főzni. Ezen kívül 8 hónapos terhes is vagyok, szóval a háztáji segítséget sem tudom annyira felajánlani, meg nem is laknak olyan közel hogy meg tudjam ígérni, az elkövetkezendő fél évben átugrok vigyázni vagy valami. Szeretnék ajándékot vinni az anyukának és a nagylánynak is, a baba gondolom el van látva de a nővére(3 éves) és az anyuka kevesebb cuccot kap, úgy képzelem. Egy sütit megengedték hogy süssek de ez kevés :) van bármi ötletetek, aminek ti és a nagyobb tesó örültetek és kicsit kreatívabb, mint a virág, édesség?
2019. okt. 28. 08:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Társasjáték? Azzal anyuka és a gyerek is tudnak játszani, és nem nagyon tudsz mellélőni, csak sikerül olyat választani ami a gyerek korának megfelelő, és még nincs nekik.



Esetleg mesekönyv amiből anyuka tud olvasni.


Édességes, kávés tusfürdős ajándékcsomag.


Babatakaró a gyerek adataival és nevével ellátva? Ez a társasjátékkal vagy mesekönyvvel vagy az ajándék csomaggal együtt is jó.


Pelenkatorta, szintén mesekönyvvel társassal vagy ajándékcsimaggal együtt kombinálva.


Én mindenképp vinnék a babának is egy kis apróságok, mégiscsak miatta mész.


Ha az ajándék csomagot választod, abba csempészhetsz valami kis cukiságot a babának.


Ajándékcsomag:


Édesség a nagynak, relaxáló olaj, fürdősó anyukának + kávé, bor, sör, stb apukának, Babatakaró, vagy szundikendő, vagy cumi, vagy kis színes plüss a babának.


Én az ajándék kosarat választanám, abba mindenkinek tudsz rakni valamit.

2019. okt. 28. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%

Mindenképpen a pelenka a legjobb amit lehet vinni, egy jó minöségü pelenka csomaggal nem lösz mellé.

Arra figyelj, hogy egy számmla nagyobbat vigyél mint amekkorát most hord.

Aztán azért 1 jobb új ruhácska, body vagy ilyesmi sem jön rosszul, mert hát a nagyról azért sok minden már kopottan kap a kicsi. De itt is a méret fontos. Söt ugye ha a nagy másik évszakban született akkor lehet pl most téli ruhácskái nincsenek is igazán.

Èn egy jó beszélgetésnek örültem annak idején.

A nagyobb meg minden korának megfelelö játéknak örülni fog.

2019. okt. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
A nagylánynak én babát vinnék, valami elethut, amit gondozhat, pl BabyBorn, vagy Annabell. Ha van már baba, akkor babakocsit. Anyának olyasmit, amiről tudom hogy szereti, vagy érdekli és nem kell, hogy a gyerekhez kapcsolódjon. Pl könyv a kedvenc írójától, felnőtt színező, különleges kávé, dísznövény, akármi, amiről tudom, hogy szereti.
2019. okt. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
57%

Felnőtt színező? Két kisgyerek mellé?

Szerintem nem várnak Tőled semmit, hisz megmondták, nemhogy 10000 forintos babát. A szülők amúfy is szeretik az ilyet maguk kivàlasztani. Ráadásul nem kell arra szoktatni egy gyereket, hogy minden arrajáró nagy ajándékot hoz neki.

Valamibb apróbb rajzeszköznek van értelne esetleg. Anyukának, babábak natúrkozmetikum pl dora naturának van díszdobozba tehető.

2019. okt. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én az utolsóval tudok a leginkább azonosulni, szerintem mindenki kisbaba ruhát visz, azt nem szeretnék. Keresek valami kicsit drágább kozmetikumot ami jól esik az anyukának és valami kis ceruzát, zsírkrétát vagy hasonlót a nagylánynak szerintem
2019. okt. 28. 09:13
 6/17 anonim ***** válasza:
53%

4!


Az ég áldjon meg, egy felsorolás része volt, aminek a lényege, hogy amit anyuka szeret. Ennyi erővel kiemelhetted volna a kávét is, hiszen minek az, két gyerek nyilván ébren tartja, inkább altató kellene éjszakára.

A díszdobozos kozmetikumnál snasszabb ajándék a világon nincs, max az ajándékutalvány, amolyan adnék valamit, de nem akarok gondolkodni, hogy minek örülnél üzenete van számomra. Meg kb mindenkinek meg vannak a kedvelt, jól bevallt markai, amiket használ.

2019. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ha előtte beugrasz egy cukrászdába és összebálogatsz pár sütit, annak is nagyon fognak örülni. Kislánynak meg valami apróság. Illatos filctoll, színező, ilyenek.
2019. okt. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Megmondták, hogy nem kérnek semmit. Sok család elvből próbálja elkerülni a tárgyhalmozást. A kozmetikum elfogy, és egy doranatura az nem a DM-ben lekapott díszdobozossal egyenlő.

Ilyenkor az ember amúgy nem igényel ajándékot a látogató barátnőtől, tényleg. Nincs is szüksége semmire magának hóbapokig vagy olyan konkrét dologra csak, amit magának is vàlaszt ki.

A kávé jó qmúgy ha kávéznak. A színező porfogó.

2019. okt. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
68%

Igen, a kozmetikumok ezért sem jók, csak ha tudja az illető pontosan mit használ az ajándékozott.


Halomban áll a fürdőmben az ajándékba kapott tusfürdő, sampon, arckrém, parfüm stb. Pont ezért, mert mindenből 1 fajtát használok, és amiket ajándékba kapok max 1 kipróbálás erejéig volt használva.



A névre hímzett Babatakaró egy nagyon jó ötlet, egy örök emlék anyának, babának egyaránt, és nem is drága. Mi olyat kaptunk amin rajta volt a neve, születési dátum, cm, súly, és a születéskor a kórházban fotózott profi kép is rá lett nyomtatva. Most 2 éves a lányom, eddig nem hatotta meg mivel takarózik, de mostanában sokat nézegeti, ölelgeti és kérdezgeti, hogy én? Mikor mondom neki, hogy igen, ez ő babaként, akkor mosolyog, elkezdi ölelgeti és puszilgatni.

2019. okt. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

8!


Megnéztem ezt a dóra naturat. Semmivel sem extrább, vmint bármi más amit akárhol lehet kapni. Továbbra is semmitmondó, nem akartam gondolkodni minek örülnél típusú ajándék.

A színezőről le lehet szakadni nyugodtan. Esetleg köss bele most a disznovenybe, mert azt is írtam és az is porfogo. De mivel ugy tűnik agyilag kb zokni szinten vagy, megegyszer leírom, egy volt egy felsorolásban, aminek a lényege az volt, hogy aminek az anyuka örülne. Ha épp szeret színezni, hidd el, tökéletes ajándék neki, hogy ki tudjon kapcsolódni.

2019. okt. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!