Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ajándékot vigyek?

Milyen ajándékot vigyek?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy hónapja szülte meg második babàját. Meglátogatom őket és még vagyok lőve, hogy mit vigyek. Mivel második gyerek, valószínűleg mindene megvan a kicsinek amire szüksége lehet. A barátnőm férje nagy konyhatündér, most sem akarják hogy ételt vigyek, mert ő akar főzni. Ezen kívül 8 hónapos terhes is vagyok, szóval a háztáji segítséget sem tudom annyira felajánlani, meg nem is laknak olyan közel hogy meg tudjam ígérni, az elkövetkezendő fél évben átugrok vigyázni vagy valami. Szeretnék ajándékot vinni az anyukának és a nagylánynak is, a baba gondolom el van látva de a nővére(3 éves) és az anyuka kevesebb cuccot kap, úgy képzelem. Egy sütit megengedték hogy süssek de ez kevés :) van bármi ötletetek, aminek ti és a nagyobb tesó örültetek és kicsit kreatívabb, mint a virág, édesség?
2019. okt. 28. 08:09
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Na már látom, hogy igaz a mondás hogy az anyukák tudnak a legfontosabbak lenni egymással. Mindenki jókat írt, hiszen mindenki leírta,hogy ő minek örülne. Nem is értem hogyan fajulhatott idáig ez az egyszerű kérdés. Köszönöm a válaszokat, sikerült választani.
2019. okt. 28. 11:08
 12/17 A kérdező kommentje:
*leggonoszabbak
2019. okt. 28. 11:09
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

10. Neked mi bajod? Én is javasoltam a kozmetikukot, amire mások azt mondták, nem jó, és nem sértődtem meg.

Mi bajod azzal, hogy leírtam, szerintem mért nem jo a színező? Persze jó kikapcsolódás bizonyos életszakaszokban, de a kisgyerekes élet szerintem nem ilyen. Ekkorra az embereknek màr van sok saját hobbyja, amikre semmi ideje nincs. Ha akad hetente fél óra pihi (de nemigen akad), akkor ezekhez kap az ember, nem egy újabb hobbyra vágyik, amivel sose fog tudni foglalkozni.

De persze ha vki imád színezni és amúgy is ez a szórakozása, akkor jó ötlet.

Én Isten bizony nem értem, min bántódtál meg. Írtál egy felsorolást, sok jó ötlettel, de ezzel nem értettem egyet. Ez presztízs kérdés vagy mi?

Egyáltalán nem volt szándékomban megbántani, sajnálom, ha valamilyen érzékeny pontra tapintottam véletlenül.

2019. okt. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Látom nem esik le, leírom megegyszer: VALAMI OLYAT KELL ADNI, AMINEK AZ ANYA ÖRÜL. Ez a felsorolás lényege, nem az, hogy pontosan mi van felsorolva.
2019. okt. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
36%
Ok, feladom. Biztos hülye vagyok.
2019. okt. 28. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező végül mit fog kapni a barátnőd?
2019. okt. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A barátnőmnek szem alatti maszkot, ár maszkot és arckrémet vittem, tudom milyen típusú a bőre. A férjének csokit és bort, a babának egy kis pulcsit és a nagylánynak ceruzát, amivel lehet rajzolni de elég zsírkrétás hatású és ja rámész vizes ecsettel akkor elkenodik mint az Aquarell. Tetszett neki, sokat festett vele míg ott voltam és a barátnőm is örült hogy valami csajos pihentető dolgot kapott
2019. okt. 28. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!