Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyakori vagy ritka név?

Gyakori vagy ritka név?

Figyelt kérdés

Tóth vezetéknévhez ti milyen nevet adnátok?

Tetszik ez is az is. Viszont zavar az is, hogy ha gyakoribb nevet választok, akkor több embernek is ugyanaz a teljes neve. A ritkább neveket meg több kritika éri.


(Nekem ugyanolyan nevű osztálytársam volt és mindketten utáltuk, ráadásul az egyikünk becenevet kapott.)


Nem gyakori fiú/lány neveket, ha tudtok a vezetéknévhez írjatok. Minden ötletnek örülök. Köszönöm



2019. nov. 7. 11:26
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

#40

Fiú nevekből mi is rosszabbul állunk.

Izabella nekem is tetszik, de sajnos túl gyakori lett. Helén helyett a Heléna van a listán. Ceciliát a férjem húzta ki, mert szerinte macskanév. Georgina az Abigél regény miatt nagyon tetszik, de a Tóth Georgina nekem túl kemény hangzású.

Azt hittem egyszerűbb lesz a névválasztás. 😀

2019. nov. 20. 08:16
 42/42 anonim ***** válasza:
Tóth Georgina nagyon szép pedig! Nem kell félni a keményebb nevektől, a lágy kiejtés is meghatározza!
2019. nov. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!