Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt már, hogy tapasztalatlan...

Volt már, hogy tapasztalatlan anyukaként sírtatok valamiért az elején? Mi volt az oka?

Figyelt kérdés
2019. nov. 24. 19:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
KB 3 hónapig egy két lábon járó bőgőmasina voltam... A teljesség igénye nélkül: telibe csaptam vízzel a köldökcsonkját, miért sír, miért nem alszik, miért alszik ennyit, kevés a tej, sok a tej, fuldoklik tőle, jé, az első mosoly... 😂 Tényleg mindenen. 5 hónapos múlt, de még néha ma is, ha tombolnak a hormonok.
2019. nov. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Én már terhesen azon aggódtam,hogy mi lesz majd ha nem szeret..

Mikor megszületett akkor meg költöztünk plusz külföldön élünk anyukám 2hét után haza utazott a férjem munka miatt 3napra elutazott és én nyár közepén 3napra egyedül maradtam egy 2hetes babával és hütő sem volt tehát le a 3.-ról kaját beszerez vissza közbem olyan fájdalamaim voltak,hogy azt hittem becsinálok és nem tudtam szoptatni.... naaaa akkor MINDENEN sírtam. 5hónapos a baba most is van mikor kiborulok és azt érzem nem bírom és hogy én vagyok s világ legrosszabb anyukája

2019. nov. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kb 1-2hónapos lehetett mellettem feküdt, én pedig felette tartottam a telefont és ráesett a fejére. Szörnyen megijedtem, órákig sírtam, hogy milyen egy szar anya vagyok.(A baba fel sem kelt rá)
2019. nov. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
76%
13# vagyok. Még mai napig könnybe lábad a szemem ha rá nézek és valami cukit csinál, vagy ha csak rám mosolyog.🥰
2019. nov. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Volt-e?😅

Bőven volt ilyen. A kórhazbol hazajövet elöntött a sok hormon. Férjemmel allandóan könnyben volt a szemünk a boldogságtól. Majd 1,5-2 hét múlva mar az idegessegtől. A babám borzasztó hasfájós volt. Akár napi többször is sírt 1-2 órát (éjjel mondjuk nagyrészt nyugi volt emellett).

Na ugy 1 het utan mar en is bömböltem vele. Megjartuk a gyerekorvost, ügyeletet, neurológust. Túl is paráztam màr idővel az igaz.

De rengeteget sirtam vele, miatta. Nalunk a szoptatas sem ment valami fenyesen🤷🏻‍♀️ Attól is hullott pàr könnycseppem.

Most mar 10 hónapos örökmozgó, mosolygós nagylegény. Minden könycsepp megérte érte.

Viszont az biztos hogy a legtöbbnek az oka a tapasztalatlansagom volt. Ma már másképp csinalnam. Tutira veszem hogy fele annyit se orditana😅

Na majd legközelebb-ha lesz :)

2019. nov. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Én szerintem tök jól vettem az akadályokat, aztán 3 hetes lehetett a lányom, mikor feltettem itt egy kérdést. Tök hétköznapi téma volt, nem ilyen lenyelt valamit/leesett valahonnan stb téma. De ott kiderült, hogy a páromra és anyukámra fogom hagyni pár órára, és rengetegen nekem estek... Hogy mit képzelek én, minek szültem meg egyáltalán szerencsétlen gyereked, adjam inkább örökbe, mert akkor majd olyan emberek között lesz, akik szeretik. Az így nagyon rosszul esett, mert tényleg, kollektíven 10-13 válaszoló esett nekem 2 óra leforgás alatt, és hordott le a sárga földig. Úgy, hogy amúgy semmit nem tudtak rólam/rólunk, összvissz annyit, hogy 2 órát a férjem és anyukám fog a babával lenni.
2019. nov. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

16: aztamindenit, micsoda borzalom, hogy két órát az apjával kell lennie szegény gyereknek.


Amúgy ilyet én is kaptam már, nekem az volt a bűnöm, hogy korán mentem vissza dolgozni

2019. nov. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

#16 En is sokat hagyom az apjaval most 11 honapos, de mar mikor a szules utani 6 hetes vizsgalatra mentem itthon maradt apaval. Most meg jon a kisteso, igy ha dokihoz kell mennem, akkor is marad, neki is jobb na meg terhesen huzzak magam utan egy 10kg gyereket...a mi gyerekunk, nem csak az anyae.

A kerdezonek meg azt uzenem, hogy az eg vilagon mindenen tud sirni egy anya, de hidd el a TE gyerekednek TE vagy a legszuperebb anya.

2019. nov. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Amikor 1 hetes volt a babàm ès pàrom csalàdjàból minden este volt valaki. Csàszàrral szültem ès be is làzasodtam addigra szerintem a kimerültsègtől, ès senki nem értett meg.
2019. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!