Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik az Eper név egy...

Hogy tetszik az Eper név egy kislánynak?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastem valahol, hogyez is a régi magyar nevek közé tartozik. Nekem nagyon megtetszett.
2010. júl. 19. 09:44
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 A kérdező kommentje:
*esetleg
2010. júl. 19. 11:34
 22/65 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám az Eper nevet a fentebb leirt okok miatt. Az én kislányom Gerda. De tetszik a Villő is.
2010. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/65 anonim ***** válasza:
100%

Miriam, Leticia

de nekem az egyszerűbb nevek is tetszenek, pl. Noémi, Vivien, Kinga

2010. júl. 19. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/65 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Az ikrek végül Rege és Édua lettek,mindkettő régi magyar név.Ezek közül tetszenek még a Mikolt,Zolna,Villő,Zselyke.
2010. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon tetszik az Emma, Hanga, Jázmin (csak most Jázmin és Hanga nagyon sok van, de mondjuk nem biztos, hogy ez szempont).


Keress rá itt az érdekes nevekre, nagyon sok ilyen kérdés van.

Pl: http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?kategoria=84&keres..

2010. júl. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon tetszik a Zille név is, régi magyar női név ez is.
2010. júl. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/65 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Nem adnék Eper nevet a lányomnak, ez már tényleg vicces :) A kislányom Napsugár.
2010. júl. 19. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/65 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Napsugár és az Eper egy kategória, de semmi bajom nincs vele, ugyanolyan, mint pl. az Alma, az sem furcsa senkinek.
2010. júl. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 anonim ***** válasza:
67%

Az enyém is Napsugár:). Igen, sokan gondolják azt, hogy lehet ilyen nevet adni...Sok embernek viszont nagyon-nagyon tetszik. Nekem is, igaz, félve bólintottam rá. Ha felnőttkorában valami baja lenne vele, meg tudja változtatni, és nem állok útjába. De szerintem akkorra már sok lesz belőlük, és fel sem fog tűnni senkinek.

Ez olyan, mint pl. a Tokaj. Ilyen nevünk is van. Kicsit furcsa? Miért? Mert még nem hallottál ilyenről. De ott van a Gyula: elfogadott személynévként, városnévként egyaránt!

2010. júl. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/65 anonim ***** válasza:
87%
Pont annyira tetszik, mint a Málna meg a Napsugár.... nem nagyon. Kislánynak még oké, de egyszer csak felnő a gyerek és nem biztos, hogy illeni fog mondjuk a hivatásához ez a név. Én nem biztos, hogy szóba állnék egy doktornővel, akinek Eper a neve. Komolytalannak tűnne. Nekem jobban tetszenek a hagyományosabb nevek(persze nem a Mária meg az Erzsébet). De én kicsit konzervatívabb vagyok ezen a téren, lehet, hogy rosszul gondolom.
2010. júl. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!