Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik az Eper név egy...

Hogy tetszik az Eper név egy kislánynak?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastem valahol, hogyez is a régi magyar nevek közé tartozik. Nekem nagyon megtetszett.
2010. júl. 19. 09:44
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem aranyos név, ha nagyon tetszik, én adnám a helyedben. Azért az már túlzás, hogy ha orvos lesz, nem állna szóba vele az egyik válaszoló, mert komolytalannak tartaná... Akkor ennyi erővel azzal sem állna szóba, akinek Bohóc, Hüvely, Ondó stb. a vezetékneve??? Mert ilyen is van. Bocsi, hogy hosszú lett, de ez a válasz kiverte a biztosítékot.
2010. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
89%

Csak ne Földi legyen a vezetéknév :o)))

Én nem adnám a lányomnak.

2010. júl. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
78%
Nekem sem jön be annyira az Eper, de lehet, hogy csak meg kell szokni. Az én lányom Villő, a második nemét még nem tudjuk, nem mutatta magát, de pedálozok ezerrel a Zille miatt...vagy a Zselyke..eddig sajna nem sok sikerrel, csak a két éves kiscsaj Zillézik ezerrel mióta meghallotta.
2010. júl. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
87%
Utolsó vagyok megint. Nekem van egy felnőtt napsugár nevű ismerősöm. Abszolút nem komolytalan a neve miatt, igaz mosolygós nő. De okos, kedves, eszembe nem jutna, hogy ne vegyem őt komolyan a neve miatt.
2010. júl. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
72%
Nekem fiam van, a neve: Soma Bajnok. A Bajnok sem elterjedt , pedig régi magyar név, az utónévkönyvben is szerepel. Szerintem semmi gáz nincs az Eperrel, nekem tetszik. Mondjuk én második névnek adnám, legyen választási lehetősége. Így lett a Bajnok is. Nem hivalkodásból adtuk, hanem azért, mert veszélyeztetett terhes voltam, félő volt, h. elmegy a baba, de olyan igazi kis bajnok volt, h. végig kihúzta a pocimban és erős, egészséges 8 hónapos már!:)
2010. júl. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
Szerintem aranyos!
2010. júl. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
82%
èdesanyám Magdolna,nekem is ezt a nevet adta,és a lányom is Magdolna lett,imádom a nevemet,szép név,szeretem.Ja,a lányom már Magdolna Helga,mert a hugom Helga és vele egy napon született.Az is szép,a Helga.
2010. júl. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:

Szia. Aranyos, bár én nem adnám ezt a nevet soha a lányomnak. Nekem tetszik a különleges nevek köz9tt a Loren vagy Lorena, Lana, Amina, most ennyi jut hirtelen eszembe. Nem értem mostanság a névválasztásoat, annyira különleges nevet akarnak adni, hogy a végén tiszta röhej a szülők meg büszkék a választástól és most nem konkért az Eper névre gondolok.


Összegzésül szerintem lehet szép, különleges hangzású de mégis olyan nevet választani ami később is fenőtt korban viselhető.

2010. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
nekem is nagyon tetszik.. nagyon.. de szegáény lányom tuti h nem szeretné...:S:S bnöm fönöke Napsugár negyven akár hány éves szegényt öt is halálra cikizik...:S:S:S
2010. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszhoz annyit szólnék hozzá, hogy mi (az egyik Napsugár szülei) nem különleges, hanem magyar nevek között keresgéltünk.
2010. júl. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!