Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik az Eper név egy...

Hogy tetszik az Eper név egy kislánynak?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastem valahol, hogyez is a régi magyar nevek közé tartozik. Nekem nagyon megtetszett.
2010. júl. 19. 09:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:
84%
Szia! Szerintem nem rossz az Eper. Ismerek Málnát és Bodzát, aranyosak ezek a nevek :)
2010. júl. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:
100%

Aranyos egy kisgyereknek. Komolytalan a dolgozó nőnek és gáz egy 60 éves néninek.

És mindegyikben része lesz a gyereknek.

Szerintem kiszúrás.

2010. júl. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 anonim válasza:
nem tudom. én 16 éves vagyok és nekem nagyon tetszik az Eperke név. Lehet,mert élek-halok az eperért,viszont magába az Eper név nem.Én örültem volna neki ha ez lett volna a nevem.Mindenki másnak látja,lehet ő utálni fogja,viszont látod vannak akiknek tetszett volna,ha ezt a nevet adják.Tökéletesen lehet vele élni.Az iskolában nem fognak,ezért csúfolni, vagy kicikizni.Ez tök aranyos:D és öreg korban tényleg gázos,de nagyon nagy baj nem származna belőle,legfeljebb furcsán néz rá pár ember.:D
2010. aug. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/65 anonim ***** válasza:

én ismerek egy Eperkét és egy kis tündér. több fura nevű felnőttet is ismerek(pl Ajándékot is, aki nem mellesleg orvos és komoly egyetemi tanár) és abszolút nem fura. elsőre talán igen, de a legtöbb ember ezen 2 perc alatt túllép. nyilván vannak olyanok, akiknek az élete meglehetősen pocsék, ezért többek között mások nevének cikizése a kedvenc időtöltése még felnőttként is, de atöbbség nem ilyen. egy név hozzánő a viselőjéhez és nem lesz fura nagykorában.

a Réka névért mindenki odavan, szerintem ocsmány, olyan, jó hogy nem répa. volt egy osztálytársam őt 8 évig hívták répának. sok ember ha nem hétköznapi nevet olvas mindjárt azon gondolkodik miként cikizhető, mikor a gyakori nevek sem mások.

2010. aug. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 anonim válasza:
Ismerek Epret, egyfelől illik hozzá, másfelől ezt mindenki megjegyzi, valamint helyettes vezető..:) Szerintem bármilyen nevet meg lehet szokni:)
2018. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!