Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tetszik az Eper név egy...

Hogy tetszik az Eper név egy kislánynak?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastem valahol, hogyez is a régi magyar nevek közé tartozik. Nekem nagyon megtetszett.
2010. júl. 19. 09:44
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem, ha valaki már abban gondolkodik, hogy régi magyar nevet adjon a gyerekének az dícséretes. Nekem sokkal jobban elfogadottabb, mint pl. egy Felícia vagy Rafaéla, mert ilyenek is vannak. Én egy emberről nem a neve alapján ítélkezek, így felnőtten. Ha a gyerek felnőtt korára egészséges önbizalommal fog rendelkezni, szerintem magasról tenni fog rá ki mit gondol a nevéről...
2010. júl. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 anonim ***** válasza:
21:14-hez gondoltam.
2010. júl. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
És hogy cikizik mégis?
2010. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:

21:43!!!


Nekem a Napsugár is hihetetleül tetszik.. mert tetszik.. de arrol nem én tehetek azt a fönököt csesztetik. Csak elmeséltem. Sőtt az Eperke is tetszik és az én babámnak mert várands vagyok:) ennél még kacifántosabb neve lesz mert az enyém is az.

Sött az én nevecském az agyszülemény ugy mint az én nevem is. enyémet is anyakönyveztetni kelett most majd az övét is...

2010. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
a kérdésre a válasz naponta vagy 4x kitárgyalják hogy hogy lehet ilyen envet adni.. mert kcisnek még jó de ö egy zsémbes öregasszony.. és ahányszor megszólal valaki h Napsugáááár ez kéne vagy az elkezdenek dönli a röhögéstöl.. én megvédtem öt .. mert tetszik bár a hölgyhöz nem illik ez a név.
2010. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
21:49-hez Leírod a neveteket kíváncsi vagyok nagyon :), köszi
2010. júl. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
84%

én Simonyi Goldyna vagyok és a fiam pedig Simonyi Goldián Dante lesz. itt természetesen a Goldiánt kell anyakönyveztetnem.

Kevin bolondd voltam de nem menne a vezetéknevemhez... illetve nagyon sokaknak nem tetszik igyhát.. marad ez. ha lett volna öcsém ö kapta volna ezt a nevecskét:)

2010. júl. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 anonim ***** válasza:
100%

Én nem adnám ezt a nevet a gyermekemnek.Az én favoritom egyértelműen az Adél.Nagyon tetszik még a Lídia és a Ráchel.De azért elmondanék egy történetet:az én nagymamám 50 egynehány évvel ezelőtt édesanyámnak azt a nevet adta hogy "Beatrix".Ez akkortájt felért egy szentségtöréssel,a Máriák,Erzsébetek,Ilonák korában.Szóval érted:ami ma megbotránkoztató,az lehet hogy tizenévek múlva különleges,de nem pejoratív értelemben.

Egy ismerősömnek is Napsugár a kislánya,Suginak becézik és így már egészen elfogadható.

Nemrégiben pedig,valamelyik kismamaújságban volt egy kisbaba,Ilonkának hívták.Ott,akkor,annyira tetszett nekem,főleg megintcsak a becézése miatt "Lonka",(Lonci-bonci).

2010. júl. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/65 anonim ***** válasza:
70%
Pici lányom Csenge. Nekem ez nagyon tetszik. Eper aranyos, de nem egy komoly felnőttnek.
2010. júl. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem a Panna,Panka....nem is hasonlítható az Eper névhez.Azok szerintem szép nevek.

Eper név is aranyos,de nem is tudom....nem adnám a gyerekemnek ezt a nevet!!


Az én kislányomat Petrának hívják.Én már nagyon rég eldöntöttem,ha egyszer lányom lesz Petra lesz.DE tetszik még a Laura,Regina.

Üdv!M:)

2010. júl. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!