Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért szól bele mindenbe?

Miért szól bele mindenbe?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem édesanyámat,szinte a legjobb barátnőm.

2 hónapos a babám, első unoka a családban.

Anyukámat mintha kicserélték volna, mióta megszületett a gyerek. Mindenbe beleköt, semmi nem jó, úgy, ahogy én csinálom. Totál rossznak érzem magam.

Szinte folyamatosan összeveszünk.

Pl hiába mondom neki, hogy nem akarok teát adni, csak hajtogatja, hogy szomjas a gyerek, kell neki stb. A végén beadom a derekam, akkor meg abba köt bele, hogy minek főzök le két deci teát előre, mindig frissen kell.

Hozzáteszem a gyereknek nem kell a tea.

Plusz 2 percet nem sírhat a baba, mert biztos valami nagyon fáj neki. Komolyan, ha éppen sír, nekem meg wc-re kell mennem, akkor pisiljek be, mert a picit egy másodpercre se lehet lerakni?

Sorolhatnám.

Komolyan miért ilyen?

Annyira bánt. 😔


2019. nov. 27. 21:44
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.

Kedves 10-es, nem lakunk együtt.

Nem tudom miért olyan nehéz elképzelni, hogy mobdjuk átjön egyik nap (nem minden nap, de 3-4 naponta mondjuk) és közben el kell mennem pisilni azalatt a 2-3 óra alatt, míg itt van.

Vagy hihetetlen, hogy meg szokta kérdezni, hogy iszik-e teát? Vagy mit iszik?

Szerintem ezekben még semmi rossz nincs és nem arról van szó, hogy mindenről beszámolok. A sarki boltosnak is elmondom, hogy anyatejes, ha megkérdezi.

Plusz írtam, hogy nagyon jóban vagyunk és azt gondoltam, hogy ebben is partner lesz.

2019. nov. 28. 17:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!