Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek az EC...

Mi a véleményetek az EC bilizésről?

Figyelt kérdés
2019. nov. 28. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy csinálja akinek két anyja van
2019. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Dettó
2019. nov. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Az mi?
2019. nov. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Az hogy ha látják hogy kakálni fog a baba, gyorsan bili fölé tartják. Sztem hülyeség. Nem hiszem hogy ettől hamarabb szobatisztulna. Vagy mi lenne a cél?
2019. nov. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Atya ég🙄

Köszi!

2019. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel épp az ellenkezője érhető el. Félni fog a gyerek a bilitől,és később lesz szobatiszta.

Miért kell erőltetni azt,amire még egyáltalán nem érett?

2019. nov. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Én lányaim így nevelődtek többékevésbé. Azért nem 100% mert a környezetem hasonló volt az itt hozzászólókhoz. Ennek ellenére a nagyobbik lányom másfél éves korára szobatiszta lett, a kisebbiknél fél éves korától csak nagy ritkán volt kakis pelus.

Egyébként tapasztalatom, csak én későn jutottam az infóhoz, hogy születéstől kezdve érdemesebb csinálni. Priviben többet irok ha vkit érdekel.

2019. dec. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!