Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos kisfiam van. Vagy...

9 hónapos kisfiam van. Vagy is 11 én lessz 9 hós. Én rontottam el valamit?

Figyelt kérdés

Na az a helyzet, hogy miklr evés idő van, akkor hajlandó enni ha szól neki a telefonon vagy a tableten a zenéi, de azon kívűl nem eszik úgy.

Tegnap próbáltam úgy etetni, hogy nem kapcsolom be neki a zenéjét, és nem számítottam erre a reakcióra.

Szószerint kiverte a hisztit hogy nem szól neki a zenéje, és eltolta a szája elől a kanalat.

Nagyon szégyenlem magam, hogy nem akar így enni.

De ezt csak akkor szoktam neki bekapcsolni ha nem érek rá, és akkor hallgatja a zenéjét és közben játszik.

Na de én nem akarom azt hogy evés közben is szóljón neki a zene....

De a párom meg azt hajtogatja,""hagyam neki"

Szerintetek mit csináljak?

Probáltam leszoktatni de akkor hisztizik és akkor nem eszik.

Kérnék szépen tanácsokat. Köszönöm. 9 hónapos Babóca anyukája.


2019. dec. 6. 09:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"És nincs senki sem aki tudna rá felügyelni addig míg én teszem- veszem a dolgom."


A te dolgod, hogy rá figyelj! Mindent meg lehet egy 9 hónapos mellett csinálni pótcselekvések és rossz szokások kialakítása nélkül is.

2019. dec. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó,azért szerintem nem kell elásni a kérdezőt mert hagyja,hogy a gyereke zenét hallgasson...
2019. dec. 8. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!