Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki, aki később el...

Volt valaki, aki később el tudta fogadni? Hogy nyeljem le, nem úgy alakult, ahogy terveztem?

Figyelt kérdés

Sokan kopkodni fognak, de nem érdekel, ez egy anonim oldal, úgy gondolom itt lehet őszinte érzéseket leirni, bármiféle következmény nélkül.


Szóval kiderult, hogy a lányom mellé egy fiút várunk, a 13. Heti ultrahangon. Örülök is, de nem is. Örülök, mert egészséges, de ugy örültem volna egy lánynak, akivel tudnak majd csajoskodni, a fiúval meg tok más irányba fognak elmenni. Az egyik babazik, a másik autózik. Egyenlőre ellenerzesem van, fiú nevek is rondák, egy sincs, ami megfogott volna, mint a lány nevek közül, sajnos elterveztem, hogy mi lesz, ha lány név lesz. Össze törtem.


Volt valaki, akinek a 13. Hetin fiút tippeltem, de mégis lány lett? (nekem is mondták, hogy ilyenkor még nem lehet rendesen kivenni, de én felkeszulok erre azért, nem akarom beleelni magam, hogy lehet még kislány).


2019. dec. 29. 08:15
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Ember tervez isten végez, szokták mondani. Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat :)
2019. dec. 29. 11:49
 22/32 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a 31 hétig fiút mondtak, szörnyű volt bele se mertem gondolni h fiam legyen nagyon kivoltam készülve, nyilván szerettem volna de nem annyira mint a lányom. Végülis lány lett :)
2019. dec. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
100%
Én most vhol pont fordítva vagyok. Van egy fiam, most várjuk a tesót. A családban mindenki lányt akar, én vagyok az egyetlen aki a fiú felé húz. Baromi egyszerű oka van, azt szoktam meg, az már nem lenne újdonság. A lányt emésztenem kéne. A 15 heti uh-n csak tippje lett volna az orvosnak, de a férjemmel egyelőre nem akarjuk tudni, majd ha megszületik. De ha lány , arra nekem hangolódnom kell így lehet mégis hamarabb rákérdezek még. Még vacilálok.
2019. dec. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%
2év van köztem -nő vagyok-és az öcsém közt.Egy szobában laktunk ,rengeteget játszottunk együtt.Kisebb korunkban még a barátaink is közösek voltak.Lehet nem csajoskodtunk együtt,azt a barátnőimmel tettem de minden más játékot együtt játszottunk.Mondjuk én is szerettem autózni,katonákkal játszani szóval kicsit fiúsodtam de ez most már nem látszik rajtam.De a társasok,bújócska stb. nem nemhez kötöttek. Ja árról ne is beszéljünk hogy az egyik nagyon jó barátja lett a férjem akitől nemrég született gyermekem.
2019. dec. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
81%
Fogalmad nincs milyen egy kisfiú anyukájának lenni. Ez igazi szerelem ❤️ inkább adj hálát az égnek h megtapasztalhatod te is!
2019. dec. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
12%
Sehogy, vetesd el, aztán hátha következő alkalommal lány lesz, ha nem, akkor azt is vetesd el!
2019. dec. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én is kismama vagyok, már a végén járok.


Egész életemben fiúra készültem. Mindenki ezt is mondogatta, hogy én csak fiús anyuka lehetek.

Nehezen jött össze a baba, de mikor sikerült, egyetlen pillanatig sem gondoltam rá lányként. A választott fiú néven szólítottam, stb.


A 18. Heti ultrahangon pedig mintha szájon vágtak volna, megmondták, hogy kislány. Eszembe jutott a gyerekkori undok önmagam, meg a tesóm, aki szintén egy undok kis béka volt. Hónapokig nem találtam lány nevet, nem értettem ez egyáltalán hogyan lehetséges. Nekem annyira evidens volt, hogy fiam lesz.


Aztán eltelt egy kis idő, és lett lány nevem, vettünk pár lányos ruhát és eszembe jutott, hogy mégiscsak mi fogjuk nevelni, nem lesz ő olyan hisztis phicsa, mint anno mi :D


Hidd el, ahogy előre halad a terhesség, erre is fel fogsz készülni, és utána el sem tudod másképp képzelni :)

2019. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány után lányt vártam/akartam, fiam lett!

Két uh is voltam, hogy biztos fiú-e 😊

Egyik hozzászóló írta, hogy anya fia szerelem lesz, nálunk is az lett 🥰

Most már nagyok, sose volt gond az együtt játszással.. Jó tesók!

2019. dec. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
80%

Lányom van, eltettünk minden ruhát, játékot, hogyha a második lány lenne, akkor ő is használhassa. Terhes vagyok, de már az elejétől számoltam azzal, hogy mi lesz, ha mégis fiú. Akkor a lányos dolgokkal mit csináljunk, a játékok, a ruhák hiába vártak új gazdára. Nem barbizunk vele, nem csinálunk frizurát, kis tini korban a gyerekek teljesen más irányba indulnak majd, kevés közös ponttal... Mindenféle gondolat volt, de igazából se a fiú, se a lány nem volt fontosabb, inkább arról volt szó,hogy az ismerős terepet elhagyva mit kezdhetnék egy fiúval. 18 hetes ultrahangon mondták biztosra, hogy fiú. Nem éltem meg rosszul, addig alig akadt megfelelő fiú név, de az ultrahang után beugrott A NÉV. Onnantól csak így tudom elképzelni. Már nem úgy képzelem, hogy mindenképp egymás társai lesznek, hanem a mi gyerekeink és ha a személyiségük passzol, akkor jó barátok is.

Adj időt magadnak, benned is átfordul majd.

2019. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
88%

Szia! Nálunk az első fiú, a második lány lett. Mondjuk mi örültünk neki nagyon, főleg a férjem :)


Beszélgettem erről egy kolléganőmmel, és ő mesélte, hogy neki nővére van, kis korkülönbséggel, a férjének húga, nagy korkülönbséggel. Kolléganőm és nővére közel élnek egymáshoz, a férje és a húga távol élnek egymástól. Mégis utóbbiaknak jobb a kapcsolata. És nem azért, mert előbbiek utálják egymást, csak nem olyan szoros a kapcsolatuk. Szóval nincs tuti “recept” ahhoz, hogy a tesók jól kijöjjenek.

2019. dec. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!