Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valaki, aki később el...

Volt valaki, aki később el tudta fogadni? Hogy nyeljem le, nem úgy alakult, ahogy terveztem?

Figyelt kérdés

Sokan kopkodni fognak, de nem érdekel, ez egy anonim oldal, úgy gondolom itt lehet őszinte érzéseket leirni, bármiféle következmény nélkül.


Szóval kiderult, hogy a lányom mellé egy fiút várunk, a 13. Heti ultrahangon. Örülök is, de nem is. Örülök, mert egészséges, de ugy örültem volna egy lánynak, akivel tudnak majd csajoskodni, a fiúval meg tok más irányba fognak elmenni. Az egyik babazik, a másik autózik. Egyenlőre ellenerzesem van, fiú nevek is rondák, egy sincs, ami megfogott volna, mint a lány nevek közül, sajnos elterveztem, hogy mi lesz, ha lány név lesz. Össze törtem.


Volt valaki, akinek a 13. Hetin fiút tippeltem, de mégis lány lett? (nekem is mondták, hogy ilyenkor még nem lehet rendesen kivenni, de én felkeszulok erre azért, nem akarom beleelni magam, hogy lehet még kislány).


2019. dec. 29. 08:15
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Mi most várjuk az elsőt, több nem is lesz szerintem. Mindketten lányt szerettünk volna, természetesen fiú lesz. :D Az elején kicsit szomorú voltam, hogy fiú, mert nem lehet majd cukin öltöztetni, hajat csinálni neki, nem vehetünk cuki, csajos játékokat, dolgokat stb. Néha még eszembe jut, de inkább örülök, hogy egészséges. Lehet csúnyán hangzik, de időközben rájöttem, hogy a fiúval kevesebb gond lesz. Nem menstruál, nem akar havonta körmöshöz, kozmetikushoz, fodrászhoz menni.

Ha normálisan neveled őket, jó testvérek lesznek, tudnak játszani is együtt. Nekem egy 4 évvel idősebb bátyám van, anyám nagyon nagy különbséget tett köztünk. Mióta az eszemet tudom, éreztette velem, hogy engem nem akart, a bátyám volt és a mai napig is ő a kiskirály, nem is tartjuk a kapcsolatot egyikkel sem.

2019. dec. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Ez van, nem valasztas kerdese. En mindig fiut szerettem volna, sose voltam lanyos. Nem babaztam, nem sminkelek, nem erdekelnek a ruhak, utalom a rozsaszint. De lanyom lett. Raadasul imad babazni, nem is jatszik semmi mast. Es mindig nekem kell asszisztalni hozza, mert az apja kozli, hogy ez lanyos jatek, es mivel en vagyok a "szerencses" a ket X kromoszomaval, nekem kell orakig etetgetni a jatekbabakat. 5 perc utan kifutnek a vilagbol... Epitojatek? Epitunk egy babahazat, utana abban kell babazni. Dinoszauruszok? A kicsi dino a kisbaba, a nagy az anyukaja, es azokkal is babazunk... Idegorlo...

Raadasul miota a lanyom tud valasztani maganak a boltban, minden rozsaszin. Kicsikent sosem vettem neki semmi rozsaszint, most meg rozsaszinben uszik a haz, ez a kedvenc szine. Nyilvan nem akarom a sajat izlesemet raeroszakolni, igy ezt is le kell nyelni.

Nemreg szuletett a masodik, fiut szerettem volna, de ujabb lany. Mar igy is megvan a hazban minden letezo lanyos jatek, bele se szeretek gondolni, milyen lesz ket fore vasarolni a hetvenedik babakeszletet karacsonykor. Es en csak remelem, hogy tudnak majd egyutt jatszani, legalabb en mentesulnek vegre a babazas alol.

Harmadik gyereket nem tervezunk, igy fiam mar sosem lesz. Oszinten, be sem mernem vallalni a harmadikat. Ugy erzem egy harmadik lanytol kifutnek a vilagbol.

2019. dec. 31. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!