Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utaztatnátok 4 hónapos babát...

Utaztatnátok 4 hónapos babát a saját szórakozásotok miatt? Jobb, ha itthon maradnak?

Figyelt kérdés

Februárban lesz egy koncert külföldön (Londonban), és a két legjobb barátnőmtől azt kaptam ajándékba a születésnapomra, hogy elutazunk a koncertre. Pénteken megyünk, hétfőn jövünk vissza, repülővel.


A párom és a nagyik természetesen rögtön mondták, hogy menjek, érezzem jól magam, ők tartják itthon a frontot. Igazából nem félek attól, hogy ez ne menne nekik. Mert a férjem teljes értékű szülő, ha kell, akkor pelenkát cserél, tápszert készít, babaruhát vasal, stb. A szüleink, nagyszüleink is napi szinten babáznak, vigyáztak már a picire és maximálisan bízunk bennük. De azért mégis csak félek, hiszen ez lesz az első alkalom, hogy nem csak pár órát leszünk egymás nélkül... Ezért én szeretném, ha inkább velem jönnének. Igazából semmi extra programot nem tervezünk kint, lenne egy kis kajálós gourmet tour és lazítás, nem rohanós múzeumozós utat terveztünk amúgy sem. Így nyugodt lennék, hogy ott vannak a közelben, de mégis tudok "felnőtt programokat" csinálni a barátnőimmel.


Anyukám szerint ne utaztassam, mert lehet nem is viselné jól (márciusban amúgy is repülünk családilag, szóval ez szerintem nem jó érv), és ez a barátnőimmel szemben sem venné ki jól magát, hogy ők velem töltenének el egy hétvégét, de én viszem a családot is. A férjem a "neki mindegy" állásponton van, de mondta, hogy sok értelmét ennek nem látja... Tanácstalan vagyok. Nagyon örülök az útnak, programnak amúgy és várom is rettenetesen.



2020. jan. 9. 22:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
31%

Én nem utaztatnék egy ekkora gyereket csakhogy a közelemben legyen. Ez önzőség lenne.

Én amúgy olyan betegséget elkaptam pár éve egy ilyen út után, hogy azóta is emlegetem. Szó sem lehet róla, hogy a gyerekemet kitegyem ennek. A gyerekre nézve csak negatív hatással lenne ez az út és elsősorban őt kell nézni és nem magadat, hogy te hogy lennél nyugodtabb...

2020. jan. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nekem 7hónapos a lányom. Én nem tudnék elmenni,mert nem érezném jól magam,azt érezném hogy cserben hagyom.. DE tisztázzuk,hogy nincs negatív véleményem rólad kérdező. Repülővel meg azért nem utaztatnám, mert nem kapott meg még rengeteg oltást.(ez meg már az én hülyeségem lehet).
2020. jan. 13. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!