Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet lecserélni a...

Mikortól lehet lecserélni a gyógyszertári fürdetőkenőcsöt másra?

Figyelt kérdés
2010. júl. 21. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes mert én soha nem használtam a gyerekeimnél én mindig a JONSONOS termékeket vettem nem volt baj.Van aki hónapokig azt hassználja a védőnő és a gyerekorvos is azt fogja mondani min 6 hós koráig kellene.
2010. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 2 hetes volt a babám mikor neogranormon habfürdőre váltottam,nem szerettem a gyógyszertárit.
2010. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a 6. héttől Niveát használunk, és nagyon szép a bőre. Egy tubussal használd el, aztán sztem lehet már mást is. A Johsonsról sokan mondták, hogy allergiát okoz, de biztos sokan használják azt is, mi nem próbáltuk.
2010. júl. 21. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is már a 3-4.héttől használjuk a johnsons-t, mondjuk eleinte csak hajatmostunk vele, de sosem volt gond.

Azoknak okoz általában problémát, akik eleve problémássabb bőrűek (legalábbis az itteni leírások alapján).

2010. júl. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a kisfiam 1 éves, én még mindig azt használom. olcsóbb és számomra megbízhatóbb mint az egyéb termékek.
2010. júl. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Képzeld, én másfél évig használtam a kislányomnál abban a hiszemben, hogy egészséges (elvégre gyógyszertári!). Aztán kiderült, hogy az egész egy merő kőolajszármazék (attól lesz olyan "sima és puha" a baba bőre). Inkább Babydream (Rossmann), Babylove (DM) vagy Alverde (DM) terméket használj, akár már pici kortól. Johnson, Nivea, Gabi....felejtsd el őket.
2010. júl. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
sajnos minden kozmetikum vegyipari termék és a nagy részük kőolajszármazék(még a nagyon drága arckrémek is). én ezért írtam fentebb, hogy számomra még mindig megbízhatóbbak a gyógyszertári kencék.
2010. júl. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!