Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mèg mindig rettegek a bölcsőha...

Mèg mindig rettegek a bölcsőhalàltól. Ti hogyan èltètek meg ezt az egy èvet? Az enyèm mèg csak 5 hónapos.

Figyelt kérdés

#Bölcsőhalàl
2020. jan. 12. 23:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom csak és kizárólag hason volt hajlandó aludni. 2 éves, de a mai napig csak hason alszik. Ha elforgattam, egyből felébredt, elkezdett visítani, és nem nyugodott meg amíg nem raktam vissza hasra. Szóval rémálom lett volna az életünk, ha 1 éves koráig forgatgattam volna.


Nálunk is velünk egy szobába aludt, az ágyból pont ráláttam a légzésfigyelő re, mikor felriadtam, kinyitottam a szemem egyből azt néztem, hogy világít-e a zöld, vesz-e levegőt. Neked ez miért nem elég? Minek kell még forgatni is? Ha világít a légzésfigyelőn a zöld pötty, akkor nincs gond, aludj vissza és hagyd a gyereket is aludni.

2020. jan. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vàlaszokat mindenkinek ment a zöld kèz, az enyèm is hàlózsàkba alszik ès nincs mellette termèszetesen semmi, de így is mindig paràzok..ez idővel nem lesz jobb ugye?
2020. jan. 13. 07:14
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
En valahogy tulleptem ezen pedig nekem 28.hetre szuletett korababam van (most 9 hos) aki 63 napig kapott legzestamogatast. 2 hete vett magatol levegot meg csak amikor hazahozhattuk. Azt hittem megbolondulok a felelemtol. De aztan tultettem magam ezen, van legzesfigyelonk nincs semmi kacat az agyban feszes a lepedo halozsakban alszik es tudom h o elni akar nagy harcokat vivott mar nem egy ilyen gagyi bolcsohalal fog kifogni rajta. De megertem az aggodalmadat en is izgultam sokat az elejen. Nekem olyan 3 honap alatt mult el kb. Ne gondolj erre tegyel meg mindent amint szulokent meglehet h elkeruld ennyit tudsz tenni. Szerintem ezek azok a dolgok: legzesfigyelo az agyba, pelenkar csiptetheto ha elmentek vhova es elalszik, feszes lepedo, semmi jatek meg ilyenek az agyba, halozsak (vagyis nem takaro!!!!), parnaja ne legyen, racsvedo ne legyen max az a legatereszto fajta, ne legyen meleg a szobajaban ejjel, fektetes elott mindig jol bufiztesd meg, friss levego legyen a szobajaban, babafeszekben ne altasd hason. Nagyjabol ennyi :) minden rendben lesz ne aggodj
2020. jan. 13. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
86%
Ja es sztem ne forgasd szegenyt vissza a hatara ha o jol alszik hason.... tudom h a nemzetkozi ajanlas a haton altatas de en meg attol feltem h bebukik es rossz helyre visszfolyik ez konkretan megtortent ferjem noverenek a gyerekevel. Ugy felrenyelg ejjel haton fekve a bukastol h leszurkult mento vitte korhazba. Nem azt mondta h ez torvenyszeru h megtortenik de mindegyik alvaspoznak van hatranya... hagyd ugy aludni ahogy kenyelmes neki
2020. jan. 13. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
80%

Egy autóbaleset ek nagyobb az esélye, mint a bölcsőhalálnak, akkor az utcára sem mész ki? Mindig lesz mi miatt aggódni, de rettegni azért túlzás. Mi lesz, amikor akkorákat esik, hogy csak úgy koppan? Amikor mindenhova felmászik? Amikor a játszótéren mászókázik, akkor majd azon rettegsz, hogy leesik két méter magasról és összetöri magát?


Ha tényleg rettegésről van szó, akkor keress pszichológust, mert hosszútávon a saját gyerekednek fogsz ártani, nem is kicsit.


Amúgy mindig meglepődöm mennyien írják, hogy rettegnek, meg remegve félnek. A saját és a gyereketek életét nehezítitek meg vele.

2020. jan. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem rettegtem. A nagynál a hasfájós siros időszakot váltotta a fogzás, a kicainél pedig a napirend kialakulásat nehezítette a fogzás. Eszembe sem jutott a bölcsőhaláltól rettegni, légzésfigyelőnk sem volt, a kicsi, a nagy 7 éves... Jobban rettegnék egy súlyos betegség szövődményétől...
2020. jan. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!