Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hetes babával inkább ott...

10 hetes babával inkább ott alvós vendégeket hívtok, vagy ti alszotok másnál?

Figyelt kérdés
Nővéremék tőlünk négy óra autóútra laknak. Van egy hét és egy öt éves gyerekük. Szeretnénk a kisbabánkkal őket "megismertetni". A távolság miatt úgy érné meg, ha két három napra is együtt lennénk. Nem tudom eldönteni mi lenne kevésbé stresszes a babával, ha mi megyünk, vagy ha ők jönnek ide. Ti melyiket választanátok? Mindketten házban lakunk ahol lenne a vendégnek külön szoba.
2020. jan. 19. 15:23
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Mi 10 hetesen már voltunk babamasszázs tanfolyamon, ahol gyerekek voltak, illetve 12 hetesen állatkertben.

Ha a rokon gyerekektől nem kap el semmit, akkor nem fog a házigazda foteljétől sem.

2020. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
83%
Én őket hívnám. Legalábbis nekem nagy gyerekeim vannak, és könnyebb velük kiruccanni, mint egy 10 hetessel. Nekem 10 héttel szülés után még voltak ilyen-olyan bajaim, nagyon nem esett volna jól egy ilyen utazás, viszont a nagy gyerekek még élvezhetik is a kis kimozdulást.
2020. jan. 19. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
9 hetes volt a lanyom amikor elutaztunk a “messzi” mamahoz :) nem volt vele gond. Ugyanugy aludt, evett, jatszott ahogy itthon. Eleg gyorsan alkalmazkodnak amig picik.
2020. jan. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy kinél van nagyobb hely. Mi pl: 2 felnőttet 2 gyerekkel nehezen tudnánk kényelmesen elszállásolni, míg egy csecsemőhöz szülőkkel elég 1 szoba.
2020. jan. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mondjuk beszélgetnek a testvérek? Társasoznak, iszogatnak a szülők, mikor a gyerekek már alszanak? Elmennek egy nagy közös sétára?
2020. jan. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest, milyen unalmasak a babák, te is ebben a kategóriában olvasgatsz és válaszolgatsz ;)
2020. jan. 19. 21:24
 17/18 anonim ***** válasza:
En oket hivnam, nektek kevesebb macera, megvan a megszokott kornyezet, csak legyen eleg hely, ahol alhatnak.
2020. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Én is őket hívnám. És örülnék, hogy megtehetem, hogy kényelmesen el tudom őket szállásolni.
2020. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!