Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem vagyok rosszindulatú de...

Nem vagyok rosszindulatú de szerintetek nem idegesítő?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt hallom a médiába akaratlanul is hogy Oszter Alexandra gyereke mennyire jobb,szebb mint a többi átlagos" baba,mert ott a vér kötelez és nagyon jó a "keverés"...


Állandóan azt érzem hogy azt akarják sugallni hogy ővé a tökéletes és egy baba sem ér fel vele...PEDIG MINDENKINEK A SAJÁTJA A LÉEGSZEBB!

Mitől lenne az övé különlegesebb?


2010. júl. 22. 09:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez manapság így működik, ha egy híresség szül, az egy borzasztóan nagy esemény. Neki meg a médiának, mert ezek az emberek semmivel sem különbek tőlünk, semmivel sem lesznek jobb anyukák vagy apukák, és persze, hogy nem szülnek szebb gyereket. Hagyjuk már. Ezek az emberek is vívják a maguk csatáját, ugyanazokkal a problémákkal küzdenek, mint mi otthon a négy fal közt. Szóval ezeket a dolgokat nem kell komolyan venni. Elég szomorú, hogy egyes csatornák, lelkes műsorvezetőik és egyes "celebek" ennyire komolyan veszik magukat! Egyébkét Oszter Alexandra Oszter Sándor lánya, amúgy semmi különös!
2010. júl. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

de idegesítő, de én az ilyenekkel nem foglalkozom. nyilván minden anyának a saját babája a legszebb, legjobb, ez így természetes, neki is. de hogy ezt így nagydobra kell verni, az szegénységi bizonyítvány a média részéről. na persze a mai bulvármédia....pff. iQ fighterek terepe.

egyszerűen lesz@rom, már elnézést. :)))

2010. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,hogy kell akaratlanul hallani,mivel nálunk nem megy a tévé,bulvárt meg nem olvasok.Azt azért nem lehet elvárni,hogy azt mondják,xy-nak iszonyú ronda gyerek született.Sajnos Magyarországon cirkusz kell a népnek,megy a népbutítás a "celebekkel" akiknek überfrankó életük van ezért ne akarja jól tanulni és vinni valamire az életben,hanem sztár akarj lenni mert anélkül senki vagy.Ha meg szülnek egy gyereket sosem arról szól a dolog,hogy "istenem milyen nehéz volt az első pár hét" hanem hogy "ennél csodálatosabb nincs is és kis rózsaszín labdacsokon ugrálunk kedves férjünkkel együtt (mert kedves férjünk nem 12 órában dolgozik a gyárban) és mosoly van az arcunkra gravírozva".Ilyenkor sokszor úgy éreztem,hogy nem vagyok anyának való,amiért nem tudok ennyire ömlengeni (nyilván mindenem a gyerekem).De persze ez hülyeség,mert a média köztudottan manipulál.Én meg igyekszem nem bevenni a baromságait.Szerintem te se tedd és sz@rd le az Oszter Alexandra gyerekét:)
2010. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Miért érzed úgy,hogy ez ellened szól?Irigyled, hogy az ő babájáról beszélnek?
2010. júl. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Nem ellenem szól,nem érzem úgy!

Csak felháborító hogy mindenki babája egy nulla az övével szemben...!

Az én kisfiamról elég ha én és a párom na meg a családom beszélünk:-)ez tökéletesen elég,itt most nem erről volt szó!!!

2010. júl. 22. 14:40
 16/17 anonim ***** válasza:
Ezt csak te képzeled be, pont ma hallottam nyilatkozni, olyan volt mint minden újdonsült anyuka.
2010. júl. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ugyan,inkább sajnáljuk egy kicsit,szegényke,a baba apukája vajon velük él?vagy visszament írországba,vagy olaszba?

nem olyan tökéletes minden,ahogy azt beállítják..

2010. aug. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!