Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért gondolják egyesek, hogy...

Miért gondolják egyesek, hogy joguk van beleszólni, hogy nevezd a gyereked?

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 14:45
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nem véleményt vártam a becézésről, csak nem tudtam,,hogy lehet becézni, de így már tudom, ez is volt a célom,nem mellesleg jött egy-két ilyen válasz.
2010. júl. 22. 15:35
 22/27 A kérdező kommentje:
Gondolhatod hogy esett,a férjem még a név cserét is felajánlotta,ha ennyire fáj nekem:)Nem tudom mit szólt volna ha belemegyek?
2010. júl. 22. 15:38
 23/27 anonim ***** válasza:

Alíz anyukája vagyok. :)

Megtaláltam én is a kérdésed, így már tudom, milyen névről is beszélünk itt.

Az az anyuka nagyon otromba módon válaszolt...értsük az eszéhez.

A fiad neve teljesen rendben, nem kutyanév. Nekem is tetszik. :)

2010. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Nem találtam meg a kérdésedet,de biztosan szép név.Mikor én terhes voltam,én is gondolkodtam mindenféle kacifántos neveken a két fiamnak.A végén aztán a világ legegyszerűbb nevei mellett döntöttünk:Ákos Zsolt,és Balázs Benedek.Teljesen mindegy hogy hívják a gyermekedet,mindenhogy tüneményes lesz a te szemedben.Viszont ha elfogadsz egy jó tanácsot,ne a gyakorikérdéseken kérdezd meg,hogyan becézd a kisfiadat,ill. a nevét!Jön az majd magától is...a szeretet mondatja majd veled,nem mások.
2010. júl. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
15.03-as vagyok, megtaláltam a kérdést, szerintem nagyon kedves nevet választottatok!
2010. júl. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,valahol én is így érzem,nem fogom úgy becézni ahogy írták,egyébként magában is jó,többnyire maszatkának hívom,csak a kíváncsiság vezérelt
2010. júl. 22. 16:02
 27/27 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok.Nagyon illik a neve hozzá.
2010. júl. 22. 16:03
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!