Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Orvosi probléma lehet! Kisfiam...

Orvosi probléma lehet! Kisfiam (5 honapos) néha megfesziti magát! Az ölembe eddig ugy csinál mintha hidba akarna menni! Ez mitől lehet? Soha nem volt hasfájos!

Figyelt kérdés
2010. júl. 22. 18:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Unja a fekvést és mozogna, felülne...
2010. júl. 22. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
pedig ez hasfájás egyik jele.
2010. júl. 22. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 5 hónapos, ugyanezt csinálja.Nem hinném, hogy orvosi probléma.Én is hasfájásra gondolok, mert olyankor többnyire nyüszít is.
2010. júl. 22. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs semmi gond. Már unja az ölbenlétet és a fekvést. Az én fiam már 9 hónapos, de még mindig ezt csinálja, ha anyósom sokáig gyomrozza.
2010. júl. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Kislányom akkor csinálta, amikor fáradt volt, de valószínűbb, hogy tényleg unja a banánt. Nem orvosi eset.

Ha hasfájós lenne, már előbb jelentkezett volna valami tünet.

2010. júl. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is, amikor szenved, hogy nem akar ott lenni az ölemben, akkor csinálja. 6 hós
2010. júl. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sztem semmmi baja.Az egy eves kisfiam meg mindig befeszit es hidba akar lemenni amikor nem tetszik neki vmi. Pl ha a babakocsiba vagy mas beulos dologba tennem, egyszeruen harcol velem. De nem hagyom ,mert amint beleul mar minden oks.Egyszeruen kifejezik h mar van akaratuk :) kis elevenek!
2010. júl. 25. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam akkor csinál ilyeneket,amikor megúnta az ülést,és mászni akar.Szerintem semmi baja a babádnak!
2010. júl. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Lányom akkor csinálta,mikor feszült a fogínye,olyankor a testét is hídba feszítette.
2010. júl. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nálunk dettó, egyértelműen fogzás... nagyon fáj neki szopizás közben az ínye :((
2010. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!