Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Önállóan kanállal/villával...

Önállóan kanállal/villával evést és a pohárból ivást hogyan tanítsam meg a babámnak?

Figyelt kérdés

Oké, hogy adok kanalat a kezébe, de akkor csak játszik és csapkod vele. A poharat nem engedi, hogy én tartsam neki, egyedül viszont magára önti az egészet.


Igazából én nem erőltettem eddig ezt a dolgot, mert volt elég sok probléma szegénykémmel. Nem szeretném részletezni, mert örülök, hogy a nehezén túl vagyunk, csak legyen elég annyi, hogy 13 hónapos kora óta tud ülni. Most 15 hónapos.


Köszönöm a válaszokat!


2020. febr. 6. 21:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sem ment a kanállal evés sokáig, minden maszatos volt, mire a szájához eljutott a kanál meg üres, meg csapkodott, játszott vele, ezért inkább a (műanyag) villával próbálkoztunk. Tésztás ételekhez adtam neki és úgy evett vele:) Utána sűrű főzelékez adtam neki kanalat és ment neki az evés. A leveseknél azért még segítek neki, most múlt 2 éves, most tanul pohárból is inni.
2020. febr. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!