Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3-4 honapos babak anyukai!...

3-4 honapos babak anyukai! Hogy osztjatok be egy napotokat?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 09:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz pontosan? Amikor alszik takarítok vagy főzők, ha fent van akkor pedig játszunk. Délutáni alvás után pedig levegőzés vagy ha nagyon jó idő van pancsizunk az udvarunk.
2010. júl. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Változó, mikor ébred, fél 5 és negyed 9 között bármikor. (Az éjszakát átalussza). Aztán játék, alvás, szoptatás kb. 3 óránként, amikor alszik, akkor én főzök, vasalok stb. Amíg nem volt ilyen meleg, akár háromszor is lementünk sétálni, most már csak este. Délután pancsolás az erkélyen. Nyolckor fürdés, szopi, aztán zuhan is az ágyba.

Nálatok hogy telik egy nap?

2010. júl. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, én is akkor főzök, takarítok, ha alszik. ha ébren van mi is játszunk. kb. 3 óránként eszik, szóval elég jól tudok időzíteni és újebben egyedül alszik el, így szupi, mert több időm marad az egyéb dolgokra. délután 6 után viszem sétálni, akkor már elviselhető neki a hőmérséklet.

kb így :

7kor kel, szopizik, visszalszik.

10kor ébred, szopi, utána kakil, és játszunk, majd ha álmos, bevisezm az ágyába és alszik

13körül "ebédel" (szopika), utána megint játék, alvás. ilyenkor alszik egy nagyobbat.

17óra körül felébred, szopizik, rendberakom, összekészülünk, irány sétálni :). nézelődik egy darabig, beszélgetünk, majd elalszik. és 8körül hazajövök vele, mert ébred, fürdés (imádja), pancsolunk amíg csak lehet, majd szopizik és alvás. ez kb körül van. alszik hajnalig, akkor felébred kicsit szopizni és reggel 7ig alszik tovább és kezdjük előlről.

de pancsolni még nem mertem vele kint... :)offolnék, első válaszoló árnyékban? szellő? hogyan oldod meg? én van olya hogy meggfürdetem napközben is, de az pont olyan, mint az esti fürdetés.

de pont kaptunk egy gombás tetejű kis felfújható medencét, akkor mi is pancsiznánk, de azt hittem őket még nem szabad kint...

3,5 hónapos

2010. júl. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok, fél órás-órás csúszások előfordulhatnak...
2010. júl. 23. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Huhh de irigyellek titeket lányok. Nálunk gyenge a rendszer. Nem tudunk napirendet tartani. Annyira változó nálunk még az is, hogy mennyit alszik. Van, hogy egybe 3 órát délután, máskor meg egésznap másfél óra négy nekifutásra. Az este is gáz. Fürdés 8körül, előtte séta a levegőn. Fürdés után eszik, de nem mindig alszik el. van hogy csak 10 körül, máskor meg alszik ugyan félórát aztán 11 vagy akár éjfélig is fenn van.Éjszakát az utóbbi 3 hétben többségben átaludta, de két éjszakája hajnal 3 kor enni kér a drágám. És persze a hasfájás... nagyon sokat kinlódunk vele, álmában sokat nyöszörög. Amiatt is változó mennyit alszik, mennyit hagyja a pocak.

14 hetes

2010. júl. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

reggel 6kor ébresztő, kaja,aztán pihenés- nem alszik, de elvan egyedül- utána ébrednek a nagyobbak, reggeli, séta az oviba, hazaérünk játék, fél 10 körül gyümölcs, utána alvás, közben főzök, berakom a mosást, elolvasom gyorsan a napilapot, elkészítem a zöldséget a picinek ebédre, 12-12:30 körül ebéd, utána séta a nagyokért az oviba,aztán játék, hempergés a szőnyegen, nagyok legóznak, udvaron játszanak, 15 órakor gyümölcs, utána alvás, addig a nagyokkal játék -udvaron- 18 óra vacsora együtt, 18:30 fürdés 19:00 ágy, 19-30fürdés,esti mese a nagyoknak 20:30 takarodó a nagyoknak


3 gyerekes anyu átlagos napja- nagyon leegyszerűsítve

(5 éves, 4 éves, 5 hónapos)

2010. júl. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!