Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Miért nagy a füle a lányomnak? Ez később is ilyen lesz neki? Mit csináljak vele?

Nagyon szép kislány imádom őt csak ahogy mindenki mondja a fülét hogy miért olyan már engem is zavar. Eláll neki vagy nem tudom..

febr. 14. 20:46  Privát üzenet  

A válaszok
Mert ezt örökölte és ez nem fog változni. Miért foglalkozol mások véleményével? Kit érdekel, ki mit mond? Miért, talán az ő gyerekük szebb? Addig-addig mondogatták neked, míg végül a hatásuk alá kerültél. Ne engedj nekik, lásd a lányodban a szépet, és ne csak külsőleg!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont febr. 14. 21:01 Privát üzenet
Kit érdekel ki mit mond. Ha zavarja, megnöveszti a haját és kész. Anyám parázik mindig azon, hogy nagy a füle és ezért soha nem hordja felkötve a haját. Az enyém szerintem pont ugyanolyan, mint anyámé, de soha nem gondoltam, hogy nagy lenne, copfot is hordtam.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 85%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont febr. 14. 21:26 Privát üzenet

Ne engedd, hogy ennyire befolyásoljon mások véleménye. Más gyereknek meg nagy lesz az orra vagy pattanásos lesz a bőre, stb. A legfontosabb, hogy egészséges!

Nekem gyerekként egy picit elállt egy időben, szerintem a fülem mögé tett hajamtól. Előtte ugyanis nem állt el. Elkezdtem hajpántot viselni, amit ráhúztam a fülem végére. Pár hónap alatt visszaállt. Talán ki lehet próbálni.

Hosszú távon, ha nem változik és bántják emiatt, illetve kéri én elvinném orvoshoz. Emiatt ne legyen lelki sérült senki.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont febr. 15. 16:32 Privát üzenet
A fulet a legkonnyebb megmuteni. Csak atvagnak egy porcot hatul. Ha 18 evesen is zavarja,akkor befizeted a mutetre.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont febr. 16. 12:54 Privát üzenet

Mondd a kedves érdeklődőknek, hogy "igen, tényleg nagy a füle, jövő héten le is fogunk vágatni belőle."

Persze csak akkor, ha a gyerek még nagyon kicsi, vagy nincs a közelben. De talán jobb, ha inkább az illető szájára teszel valamilyen megjegyzést. Hogy azt meg talán be kellene varrni, mert az is túl nagy.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont febr. 16. 20:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Volt valaki, aki később el tudta fogadni? Hogy nyeljem le, nem úgy alakult, ahogy terveztem?
A lányomnak egy tradicionális roma családból való fiú udvarol. Lehetséges, hogy később nem hagyja dolgozni?
Hogyan tanítsam meg a fiamnak és lányomnak, hogy jobb néha egy pillanatnyi kisebb nehézséget bevállalni, mint később egy nagyobbat?
Lányomnak kinőtt a két alsó foga. Kell valahogyan gondozni? Vagy ráér majd később?
10 hónapos lányomnak még 1 foga sincs! Már kezdek aggódni! Ugye nem kell? ha később jön, lehet hogy egyszerre több, és hogy jobban megviseli? Tapasztalatok?
Hol és milyen típusú babahintát vegyek a fél éves lányomnak, amit esetleg kicsit később is tudunk majd használni?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!