Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nagy a füle a lányomnak?...

Miért nagy a füle a lányomnak? Ez később is ilyen lesz neki? Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Nagyon szép kislány imádom őt csak ahogy mindenki mondja a fülét hogy miért olyan már engem is zavar. Eláll neki vagy nem tudom..
2020. febr. 14. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt örökölte és ez nem fog változni. Miért foglalkozol mások véleményével? Kit érdekel, ki mit mond? Miért, talán az ő gyerekük szebb? Addig-addig mondogatták neked, míg végül a hatásuk alá kerültél. Ne engedj nekik, lásd a lányodban a szépet, és ne csak külsőleg!
2020. febr. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kit érdekel ki mit mond. Ha zavarja, megnöveszti a haját és kész. Anyám parázik mindig azon, hogy nagy a füle és ezért soha nem hordja felkötve a haját. Az enyém szerintem pont ugyanolyan, mint anyámé, de soha nem gondoltam, hogy nagy lenne, copfot is hordtam.
2020. febr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne engedd, hogy ennyire befolyásoljon mások véleménye. Más gyereknek meg nagy lesz az orra vagy pattanásos lesz a bőre, stb. A legfontosabb, hogy egészséges!

Nekem gyerekként egy picit elállt egy időben, szerintem a fülem mögé tett hajamtól. Előtte ugyanis nem állt el. Elkezdtem hajpántot viselni, amit ráhúztam a fülem végére. Pár hónap alatt visszaállt. Talán ki lehet próbálni.

Hosszú távon, ha nem változik és bántják emiatt, illetve kéri én elvinném orvoshoz. Emiatt ne legyen lelki sérült senki.

2020. febr. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A fulet a legkonnyebb megmuteni. Csak atvagnak egy porcot hatul. Ha 18 evesen is zavarja,akkor befizeted a mutetre.
2020. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mondd a kedves érdeklődőknek, hogy "igen, tényleg nagy a füle, jövő héten le is fogunk vágatni belőle."

Persze csak akkor, ha a gyerek még nagyon kicsi, vagy nincs a közelben. De talán jobb, ha inkább az illető szájára teszel valamilyen megjegyzést. Hogy azt meg talán be kellene varrni, mert az is túl nagy.

2020. febr. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!