Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kolikas gyerekek anyukai,...

Kolikas gyerekek anyukai, hogy birjatok?

Figyelt kérdés
Nalunk meg csak 3 hete tart de mar nem birom! Ejjel Rengeteget sir max 30 perceket alszik . Nappal se sokkal jobb es mivel sajnos abszolut nincs senkim aki segitene ugy erzem mar nem birom. Persze nem fogom bantani de neha mar annyira merges vagyok ra akkor is ha tudom hogy ö nem tehet rola. Szegenynek fajdalmai vannak. Mar mindent es tenyleg mindent kiprobaltam semmi nem hasznal de allitolag szervi baja nincs. Mar beszakadt a dobhartyam, ugy erzem lazas

2020. febr. 16. 16:48
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek!
2020. febr. 16. 22:51
 12/15 anonim ***** válasza:
Nekünk az infacol+bio gaia segített. Már 2,5 hónaposak vagyunk, de mar kezdjük elhagyni az infacolt. Sokat kell büfiztetni és masszírozni a pocakát! Az eleje szörnyű volt, nem tudtam miét sir, azt hittem mindig éhes és állandóan cicin volt szegénykém, így telt el több mint egy hét! Legyező mozdulatokkal lefele kell a hasat erősen simítani kb 6x, majd 6 mp-re a combjánál fogva feltolni a pocakjahoz, majd nap-hold simogatás 6x és megint feltolni a pocakját. Nekem a védőnő tanította, csak úgy jönnek a pukik :)
2020. febr. 17. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szepen a valaszokat! Azt hiszem kijelenthetem, Nekunk a tapszer bevalt. Napkozben cicizik, sir, ordit, faj a hasa. Este 7töl mar csak tapszert kap, nagyon keves anyatejet mert csak a mellemen alszik el es azota sokkal nyugodtabb ejjel. Ma peldaul 5.5 orat aludt egyhuzamban. Remelem ez igy is marad es nem artok neki az anyatej megvonasaval..
2020. febr. 18. 09:43
 14/15 anonim ***** válasza:
48%
Max megszokja az üveget, cumizavaros lesz és nnem tudod tovább szoptatni
2020. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Trivapetrovicsnora ***** válasza:

Szia ! Próbáld ki a meggymagpárnát . Sajnos mi már későn értesültünk róla, de azért mégis beszereztünk egyet, miután olvastam, hogy több mindenre jó. És nálunk az egész családnál bevált . A kislányomnál is, a férjemnél is és nálam is .

A Brendonban vettük 4ezer forintért de ha beválik csodákat tud művelni! :)

Egyébként mikor benne voltunk a hasfájós időszakban nálunk a rengeteg torna, masszírozás és az Infacol is viszonylag jó volt. De így utólag sajnálom, hogy nem hamarabb tudtuk meg a meggymagpárnát :)

2020. febr. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!