Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 17 évesen képes lehetek az...

17 évesen képes lehetek az anyaságra?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 12:44
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
43%

"Oh, értem. Akkor nem vetetem el a gyereket."

Szóval, van fix 1 éve tartó munkaviszonyod, saját kereseted, lakás, amit te tartasz fenn. Nem tudom, higy csinálod 17 évesen, tanits kerlek!

Éb 17 évesen tuti nem tartottam volna meg.

2020. márc. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
53%
Nálunk is megoldják itt a faluban az ostoba putris véglények, tuti neked is menni fog.
2020. márc. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
Lakhatásom van, a sulit magántanulóként be tudnám fejezni. Nincs párkapcsolatom, de nem is egy férfinek akarnék gyereket szülni, magamnak. A szüleim így is-úgy is támogatnának. Pénzt meg tudnék szerezni.
2020. márc. 1. 20:10
 24/31 anonim ***** válasza:
77%
Mqgyarul a szüleid nyakára szülsz. Gratulálok
2020. márc. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
89%
Ez a magadnak szülsz nem egyszerű 24éves vagyok vannak kisebb testvéreim rengeteget segítettem anyukámnak úgy gondoltam hogy nem lesz nehéz, na de aztán hidd el hogy az. Egy éves a kismanóm imádom az életem értelme, de ha a férjem nem érne haza az esti fürdetésre és az altatásra sírva fakadnék. Megéri, de rohadt nehéz. Oké ott vannak a szüleid, de mi lesz később? 3-4év múlva elkell menned dolgozni nulla tapasztalattal és egy gyerekkel a kezedben! Átgondolnám a helyedben oké az elvetetés sem szép dolog sőt!... de ilyen esetben szerintem ez lenne az ésszerű!
2020. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
66%
“De nem is egy férfinek akarok gyereket, hanem magamnak” Önzô vagy. Egy gyereknek hatalmas szüksége van az apjára, máskülönben egy csomó érzelmi dolog kimarad, ami hatással lesz az egész életére. Hidd el nekem, nekem sose volt jelen az apám. Ne szülj a szüleid nyakára, ôk nem akarták ezt.
2020. márc. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
27%

Az abortusz egy gyilkosság.

De te sem akarhatod azt 17 évesen, hogy a babád apa nélkül nőjön fel. Ha kislány lesz, akkor valószínűleg apakomplexusos lesz, és korán fogja kezdeni az ipart, ahogyan te, mert vágyni fog a férfi figyelemre, a szeretetre. Ha fiú akkor, pedig nem fogja látni azt, hogy milyen is egy férfi modell. És ha felnő, majd téged fog hibáztatni mindenért. Előítélet nélkül mondom, hogy “bérletet” vehetsz egy pszichológushoz, mert rengeteg emocionális zavarban fog szenvedni. Én nem kételkedem abban, hogy értemileg nem lennél képes gyereket nevelni, de mutasd meg, hogy milyen okos vagy és mondj le róla... Nagyon sok pénzre lenne szükséged, amit nehezen hiszek hogy lenne, nem tudnád biztosítani a számára a megfelelő életkörülményeket.

Minél hamarabb mondd el a szüleidnek, és kérj tőlük segítséget, addig amíg még nem késő.

Ha kicsit idősebb leszel, diplomát vagy esetleg szakmát szerzel és majd rádtalál az igazi szerelem, hidd el akkor majd úgy fogod gondolni, hogy osztozni akarsz az örömökben és nem az anyukáddal járni az ultrahangokra. Elhiszem, hogy fájdalmas döntés, de abban a világban amiben jelenleg élünk, hatalmas önzôség és felelőtlenség lenne a részedről, hogy ha megtartanád.


Összegezve ha engem kérdeznél, igen, inkább lennék gyilkos, mint hogy egy felelőtlen döntést egy életre megbánjak, és ne tudjam megadni azt egy gyereknek, amire szüksége van. Nem beszélve arról, hogy nem szabad eldobni a fiatalságodat.


Ha szeretnél beszélgetni, akkor szívesen megosztom veled fiatal anyukaként a gyermeknevelési tapasztalataimat.

2020. márc. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
68%

"Lakhatásom van, a sulit magántanulóként be tudnám fejezni. Nincs párkapcsolatom, de nem is egy férfinek akarnék gyereket szülni, magamnak. A szüleim így is-úgy is támogatnának. Pénzt meg tudnék szerezni."


Lakhatás=anyádék nyakára

Sulizol=semmi szakmai tapasztalatod.

Nincs pasid=lefekudtél valakivel védekezés hiánya mellett

Magadnak szülsz... Tevhitben vagy. Anyádék nyakára szülsz.

Mégis honnan tudnál te pénzt szerezni, ha még érettsegid sincs? Bolti eladónál,takarítónőnél már alap elvárás az érettsegi. Sőt még az utcaseprőnek is.

Nagyon szépen kérlek, gondolkozz, ne tartsd meg. 10 év múlva ia lehet gyereked stabil háttérrel....

2020. márc. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
18%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Olvasd el a kérdezőt és objektívan gondolkodj... ne azért tartsd meg, mert jadecuki neked is kell egy.

Azért vetesd el, hogy x év múlva jó életet biztosíthass neki.

2020. márc. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:
Értem a ti álláspontotokat is, de nem akarom elvetetni.
2020. márc. 2. 19:25
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!