Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tanítottátok meg a...

Hogyan tanítottátok meg a babátokat a Montessori poharakat kirakni?

Figyelt kérdés
És mikor sikerült először, pl, hogy egymásra rakjon magától két poharat, majd az egészet?
2010. júl. 26. 10:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell tanítani,pont az a lényeg,h magától jöjjön rá.Rá is jön,ne aggódj.
2010. júl. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tanítani nem tanítottad, hanem lehasaltam elé a szőnyegre én én kezdtem el először kirakni. Tetszett neki, először csak fellökte az egészet és kezdtem elölről, majd egy idő után már ő rakott egymásra először kettőt, majd a többit is.
2010. júl. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1 hónapja már próbálkozom, de a kóstolás, és a felépített pohárvár lerombolása jobban megy neki :))))) erőltetni természetesen nem akarom,csak kíváncsi lennék ki milyen technikával próbálta rávezetni a babáját:)
2010. júl. 26. 10:42
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a baba?
2010. júl. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Megkérdezhetem hogy ez micsoda? Nem hallottam még róla. Tudsz valami linket küldeni, ahol megnézhetném a neten?

Köszönöm!

2010. júl. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]


Biztos ismered, csak nem gondoltad, hogy ez az :-)

Én legalábbis így voltam vele

2010. júl. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
8 hónapos, és a link jó, erre gondoltam:)
2010. júl. 26. 12:24
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én babám közel 1éves és még mindig nem tudja egyedül felépíteni a tornyot. Gyereknapra kapta.Inkább fordítva használja és csak 2-3 darabot rak egymásba.Az tetszik neki,hogy a nagyobb méretű pohárral eltakarja a kisebbet.Amikor felemeli akkor meg nevet,hogy hoppá alatta is van még. Majd rájön,hogy tornyot építeni milyen klassz.

2010. júl. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!