Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan szülő akinek a...

Van itt olyan szülő akinek a "babája" még 1 éves kora után is sokat ébredt, rosszul aludt?

Figyelt kérdés

Mikor rendeződött, javult az alvása?

Kisfiam 17 hónapos, még mindig ébred 3-4x. Kezdettől rossz alvó. Mindent próbáltunk már. Egyszerűen ilyen. Nagyon sokat helyezkedik is alvás közben. Mellettem jobban alszik, mint a kiságyban, mert nagyobb helye van helyezkedni. Csak én nem tudok így aludni, mert letúr.

Köszönöm a válaszokat!



2020. márc. 27. 22:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Kislányom 3 éves múlt és 2 éves korától alussza végig az éjszakát úgy hogy nappal nem szokott aludni és későn fekszik. Kisfiam 19 hónapos és néha végig alussza de van mikor párszor felkel. Rácsos kiságyba teszem de mindig felkel és magam mellé kell tenni éjszaka. Nappal fél órát vagy órát alszik.
2020. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindkettő ilyen. A lányom szó szerint katasztrófa volt, 20-30 percenként képes volt ébredni a legrosszabb időszakokban, az 5-6 teljesen átlagos volt. Tökmindegy volt, hogy kiságyban alszik, velem, saját ágyban, matracon, volt levegőn, nem volt, vacsizott, nem vacsizott, aludt délután, nem aludt... 2,5 évesen kezdett átaludni néha éjszakát, 3 éves korára aludt már rendesen.

A fiam egy fokkal jobb, ő most 15 hónapos, neki 5-6 ébredés volt a legtöbb. Viszontő meg csinál néha olyat, hogy felébred és 2 órán át nem alszik vissza, mint aki kipihente magát. Éjjel 2-kor... babaöbölben van mellettem, szóval én félig alszom, ő meg molyol mellettem, de borzasztó. Heti 1-2 ilyen nap tuti van. Viszont nála olyan is van, hogy 1x, max 2x kel éjjel. Nem tudom, mitől függ, nem találtam összefüggést se a nappali alvással, se a kajával, se levegőzéssel.

2020. márc. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én lányom 3.5 éves koráig ébredt éjszaka 1x-2x!!

Most 4 éves, talán abbahagyta :).

2020. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen, én sem találtam összefüggést sem az evéssel, sem a nappali alvással, semmivel kapcsolatban.

Köszönöm mindenkinek a választ! Akkor várok és reménykedek tovább!😁

2020. márc. 28. 13:08
 15/15 anonim ***** válasza:
Az én fiam is ilyen sajtkukac éjjel. Azután aludt, hogy kapott rendes ágyat. Ne gyerekágyat vegyél, hanem rendeset, ha van hely. Mi egy 140 cm széleset vettünk. Oda lehet feküdni mellé, amíg elalszik, körben ki van párnázva, nem esik le. Azóta alszunk.
2020. márc. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!