Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki szülés...

Van itt olyan, aki szülés után “rögtön” belevágott a kistesó projektbe?

Figyelt kérdés
Hamar összejött? Nem bántátok meg a kis korkülönbséget?
2020. ápr. 2. 08:24
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Én szeretem a szakmám, munkám, de azt nem tartom életcélomnak. Mi ezzel a baj? A férjem is ugyan így gondolja. Egyébként a kérdés láthatólag nem neked szólt, kérlek máskor ilyenre ne is válaszolj.

Lombikos ikreink vannak, 3 hónaposak. Már szülés után éreztem, hogy kell egy harmadik. Akkor azt mondta barátnőm, hogy ezek csak hormonok, ne dőljek be neki :) De egyre erősebben érzem. Több lombikra nem megyünk, nagyon kicsi az esély a spontán babára, de reméljük bele esünk abba a kicsibe. Mindenkinek gratulálok a babákhoz!

2020. ápr. 2. 12:48
 12/17 anonim ***** válasza:
62%
Megjött a savanyú vénlány 11es. Nem tetszik neki mások boldogsága. (Üdvözöl egy 4 gyerekes könyvelő, aki dolgozik is ám)
2020. ápr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is van gyerekem, de èn el sem tudtam volna képzelni, hogy egy pár hetes baba mellett már rögtön a következőn járjon az agyam.

A környezetemben azt látom, hogy akinek rögtön lett, ott a nagyobb igencsak megsínylette a dolgot, sokkal kevesebb figyelem jutott rá, màr a terhessègtől kezdve.

Volt olyan is, akinek az alig másfél èvese emiatt került állami bölcsibe.

Nem vagyok bölcsi ellenes egyáltalán, de szerintem az a dolgozò nőknek lett kitalálva, nem azoknak, akik túlvállalták magukat.

2020. ápr. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
82%
Az első és a második gyerekem között 14 hónap korkülönbség lett. A második és a harmadik gyerekem között pedig 15 hónap. A legjobb dolog, ami történhetett volna. Nagyon örülök, hogy összejött, mert tényleg együtt nőnek fel, így nagyon szoros a kapcsolat közöttük. Az első 5 év még nehéz volt, mert mindig valaki a dackorszakban volt, de most, hogy a kicsi 3 éves, így már nagyon egyszerű minden.
2020. ápr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%

Azt Megkérdezhetem tőletek, hogy amikor belevágtatok, már volt a szülés után menstruációtok?

Mi is kis korkülönbséggel szeretnénk a tesót. Eddig még nem jött meg. Még baba sincs. Ez lesz a 3.próbálkozós hónapunk.

2020. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
76%
6 hónapos volt a lányom mikor újra probálkozni kezdtünk,mivel ő nagyon nehezen jőtt össze ezért nem is számitottunk rá hogy ilyen hamar beköltözik a pocakba a kistesó.11 hónapos volt a nagy mikor pozitivat teszteltem,nagyon őrültünk neki és igy kerek a kis családunk.Nem mondom hogy nincsenek nehéz napjaink de eggyáltalán nem bántuk meg.
2020. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
52%
Azta mindenit 6-os! Ez nem semmi. Gratulálok! :D Nálunk a legnagyobb januárban lett három, a második decemberben született, de neki láttunk a harmadik babának, mert ez a nagy korkülönbség (3 év) nálunk nem jött be. Ennél többet meg nem is várnék. Úgyhogy nekünk ez az első próbálkozós hónap volt, jövő héten kiderül, hogy mi a szitu. :D :D
2020. ápr. 5. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!