Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kertes házban élők, kint...

Kertes házban élők, kint szoktátok hagyni a babát aludni a babakocsiban egyedül az udvaron?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 14:17
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
85%

Igen

A teraszon.. hallom ha felkel..

Darázs meg akkor is megcsípheti, ha ott ülök..

Ami sajnos meg is történt a nagy tesóval.méh csípte..pont ott voltam

2020. ápr. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
Én simán kitoltam őket a teraszra, rovarvédő háló a babakocsira + babaőr. 3-3,5 órát is aludtak kint a friss levegőn, megütött volna a guta ha végig mellettük kell ülnöm. Haladtam a dolgaimmal a lakásban, nálam volt a bébiőr és rendszeresen rájuk néztem. Sok mindenen paráztam abban az időszakban, de ez nem volt köztük...
2020. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
43%

Soha. Csak felügyelettel.

Persze nekem sem volt semmire időm, igény szerint szoptattam, no cumi, no tea.

A ház romokban, én szintén, enni nem volt időm, totál kimerültség az első hónapokban és semmi segítség.

Eredmény 3 hónap múlva soványabb voltam, mint terhesség előtt.

2020. ápr. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát nyilván nem toltam el a kert másik végébe, de igen, kint hagytam. A babakocsin van szúnyogháló aminek olyan szoros a gumija, hogy kb egy hangya nem tudna bemászni, illetve természetesen a bébiőrt ott hagytam mellette. Az első pár hónapban pelenkára csíptethető légzésfigyelő is volt rajta. Ha ott is hagytam 10-15 percenként rákukkantottam, mizujs. A lányom rengeteget aludt így kint, ő nagyon igényelte a szabad levegőn alvást. Általában az ablak alá toltam vagy a teraszajtóhoz, attól függ, hogyan sütött a nap éppen, milyen idő volt.
2020. ápr. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
43%
Én is kint hagytam, bár csak sokkal idősebb korában. Rálátni itt is, plusz walkie-talkie-t szoktunk hozzá tenni.
2020. ápr. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%
Én nem hagytam kint, mert van egy macskám, amelyik a hasamon szeretett aludni régebben, nem kockáztattam. Ha nincs ilyen macska simán kint lehet hagyni szerintem.
2020. ápr. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem hiszem, hogy van ilyen. Azért annyira csak nem lehet felelőtlen egy szülő, hogy felügyelet nélkül hagy egy csecsemőt.
2020. ápr. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
65%
Ahogy már írták a fedett teraszra szúnyóghálóval és bébiőrrel kitettem, és sűrűn rákukkantottam. Kb egy hónapos korától, a kiskutyánk is a babakocsi mellett feküdt, és a kislányom minden pici mozzanatát azonnal jelezte.
2020. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
76%
Persze, hogy kint hagytam. Ablakból ráláttam, időnként csekkoltam. Mi baja lett volna..
2020. ápr. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem, hogy van ilyen. Azért annyira csak nem lehet felelőtlen egy szülő, hogy felügyelet nélkül hagy egy csecsemőt

Szerintem a felelőtlenség nem itt kezdödik.

7 hónapos és 2,5 fél éves lányaim vannak,7 hónapos lanyom minden nap alszik kint az udvaron napi 2×2 órár.A nagyobbik gyekőcel is foglalkozni kell és itt a háztartás is,pont megtudok mindent csinálni.Van a kocsihoz szúnyogháló és kb 10 percenként megnézem.

Hadjuk már hogy felelőtlen aki kinn meri hagyni a gyerekét a friss levegőn aludni.

2020. ápr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!