Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kertes házban élők, kint...

Kertes házban élők, kint szoktátok hagyni a babát aludni a babakocsiban egyedül az udvaron?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 3. 14:17
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
78%

Én korábban azt írtam hogy ne hagyja egyedül. De abba igazatok van hogy bébiőrre nem is gondoltam. Azzal már valóban elég nyugodtan ott lehet hagyni.


Igazatok van!


Sajnos nekem erre nem volt lehetőségem, ha a babakocsi megállt azonnal ébredt. Én bizony kint ültem vele és tologattam. De közben legalább tudtam olvasni, ennek is van előnye. Persze egy gyerekkel még könnyű ezt megtenni

2020. ápr. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
68%
Terasz, közvetlenül a nyitott ajtó előtt, babakocsin szúnyoghalo. Így simán kint hagyom, azt is hallom, ha köhög egyet.
2020. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nálunk a legnagyobb veszély az lenne, hogy nem veszem észre hogy sír. Mondjuk nekünk nincs macskámk, de a szomszédba sok van akik átjárnak, nem tudom, hogy érdekelné e őket a kocsi, mondjuk mindenre felmásznak...
2020. ápr. 3. 21:07
 24/25 anonim ***** válasza:
41%
Tegyél mellé bébiőrt, erre van kitalálva.
2020. ápr. 4. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Én kinthagyom szúnyoghálóval és bébiőrrel.
2020. ápr. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!