Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a kevésbé rossz a 2...

Melyik a kevésbé rossz a 2 közül? Ha a kocsiban várnak kb 1,5 órát rám, vagy ha bejönnek velem a boltba?

Figyelt kérdés
2hetente járunk csak boltba, úgyhogy nem tudom lerendezni 10perc alatt,mert csak a sorbanállás kb 1 óra. Van 1 épp szeparációs szorongásos korban lévő babám, aki 5percet sem bír ki nélkülem,meg 1 férjem, aki nem tudja egyedül megoldani ezt a bevásárlást. Vezetni meg nem tudok, szóval mindenképp 3-an kell mennünk. Csak attól félek, hogy végigsírja a baba azt a kb 1,5 órát, amég én boltba vagyok. Bevigyem magammal vagy had sírjon? Apa sajnos ilyenkor nem tudja megnyugtatni, 2hete majdnem elájult, annyira sírt már. Az nem opció, hogy csak a férjem menjen.
2020. ápr. 8. 00:05
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
87%
Ez számomra is abszurd.. Az én férjem sem háziasszony de legalább 3 hete csak ő vásárol, mivel neki amúgyis ki kell menni dolgozni. És mégis megoldja, ha valami lemarad megveszi másnap. A teljes húsvéti dekorációt most ő intézte, pedig aztán tojik rá hogy van dísz vagy nincs. De megerőltette magát és kiválóan megoldotta. Kicsit bizhatnal benne jobban is.
2020. ápr. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 anonim ***** válasza:
86%
A kontrollmániád máskor is okoz gondot, vagy csak a bevásárlásban?
2020. ápr. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
62%

Hát, azért ne legyetek már halmozottan hátrányos helyzetben lenne egy bevásárlás miatt.

Neked miért nincs jogsid? Nem most, hanem úgy egyáltalán, miért nincs? És ne jöjjön nekem senki azzal, hogy jogsi nélkül is meg lehet lenni, mert látjuk itt a példa rá, hogy jó lenne, ha lenne.

Apuka miért olyan életképtelen, hogy egy szros lista alapján nem tud bevásárolni? De legyen opció, hogy csak a férjed megy. Oldja meg, nagyfiú már. Életképtelen, de nagyfiú. Majd felnő a feladathoz.

Vagy maradjon egyedül a gyerekkel, amíg te bent vagy és vegye a fáradságot, hogy megnyugtassa. A gyerekkel is megtanulhat bánni, elvégre az övé is. Nem fog belehalni a kedves férjed, ha neki kell babáznia egy kicsit.


U.i.

Ha ténylegesen nagyobb gebsz lesz, ti pl.nagyon meg lesztek lőve, úgyhogy gyorsan tessék kimozdulni a komfortzónából!

2020. ápr. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
62%

Ilyet se hallottam még... az én férjem.is folyamatos telefonos kapcsolatban van velem ha vasarol,befotóz ezt azt aminél nem biztos... szóval megoldjuk.

Vagy igy csinaljatok vagy a ferjedre maradjon a kicsi addig.

2020. ápr. 8. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
87%
Nő vagyok, total analfabéta mindenféle műszaki és technikai dologhoz. A férjem jelenleg nem tud kimozdulni, ezért nekem kellett csavarokat, alátéteket meg hasonló, számomra kb UFO szintű dolgokat beszerezni. Ügyesen magammal vittem a listát, és képzeld, még a férjemet is fel tudtam hívni, hogy pontosan mi is az a biszbasz amit felirt, és képeket is küldtem neki, hogy az a valami a listáról nincs, mit akar helyette.
2020. ápr. 8. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
80%

Apuka nem tudja elintézni? Haha jó vicc! Hülyét csinál belőled és hagyja hogy örlődj! Nem AKARJA elintézni, ennyi. Vagy te nem akarod hogy más csinálja, mert te akarsz menni. Döntsd el melyik aztán meg is van a megoldás.

Én a parkolóhoz se vinném el a gyereket. Bármelyikünk bárhonnan hazaér most rögtön öltözés, felső ruha mosásba, gyors zuhany, mégha van aki ezt túlzásnak is tartja.

2020. ápr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
77%

Ne mondd már nekem, hogy a párod ennyire amőba, hogy nem tudja elintézni. A párom utal bevásárolni, de pontosan tudja, milyen termékek vannak itthon, így nem kell szájbarágni, mit vegyen. Ha nincs valami, felhív, és elmondja, mi van helyette. És ha nincs csirkemell, hogy helyette cs.combot, vagy pulykamellett. Ha pedig valamit elfelejtek, vagyok olyan életképes, hogy felhíbom.

Azt mondom, irj konkrét listát, apuka vonuljon el a boltba, és ennyi...

2020. ápr. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
73%

El nem tudom képzelni,milyen férj lehet,aki tud vezetni,bevásárolni meg nem.Ez vicc.Valamit te csinálsz rosszul vagy valami sántít a történetben.Jelenleg vészhelyzet van,kicsit lejebb kell adni az elképzelésekből sajnos.Felelőtlenség bevinni a gyereket(mert ugye te megteheted,hogy ne vidd be).

Nekem 3 gyerkőc van,eszem ágában sincs boltba menni!Férjem elintézi,listát írok,és ő sem az a nagy gyakorlott ember,eddig én vásároltam.Előre megbeszéljük milyet,akár képet is keresek neten.Még tampont is tud hozni,meg pelenkát.Egyébként meg tök mindegy,örülök,hogy hoz kaját,bármit.Neked is ezt kellene tenned,nem a kifogásokat keresni.Normális listát írj,és nem lesz gond.Más is így teszi!

2020. ápr. 8. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
55%
Dehogynem tud apa bevasarolni, csak hülyének nézed, neki neg kényelmes ez igy, mert akkor kihuzhatja magát alóla. Ne legyetek már ennyire nyomik.
2020. ápr. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
16%
A gyerek azert ilyen mert igy nevelted. Férjed meg max megoldja. Felhiv ha valamk njncs es kész. Egy dedosnak nem kell szülni
2020. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!