Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a kevésbé rossz a 2...

Melyik a kevésbé rossz a 2 közül? Ha a kocsiban várnak kb 1,5 órát rám, vagy ha bejönnek velem a boltba?

Figyelt kérdés
2hetente járunk csak boltba, úgyhogy nem tudom lerendezni 10perc alatt,mert csak a sorbanállás kb 1 óra. Van 1 épp szeparációs szorongásos korban lévő babám, aki 5percet sem bír ki nélkülem,meg 1 férjem, aki nem tudja egyedül megoldani ezt a bevásárlást. Vezetni meg nem tudok, szóval mindenképp 3-an kell mennünk. Csak attól félek, hogy végigsírja a baba azt a kb 1,5 órát, amég én boltba vagyok. Bevigyem magammal vagy had sírjon? Apa sajnos ilyenkor nem tudja megnyugtatni, 2hete majdnem elájult, annyira sírt már. Az nem opció, hogy csak a férjem menjen.
2020. ápr. 8. 00:05
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
69%

Érdekes az en férjem soha nem hív engem listával a kezében.

Békeidőben is beszalad boltba, magától, mert ha kinyitja a hűtöt feléri ésszel hogy valami fogy, és nem vár vele a nagybevásárlásig, szépen feltalálja magát. Igaz nálunk nincsennek hülye szabályok hogy xy margarin lehet jó, meg xy tejföl. Ez csak egy nyomorult bevásárlás amit minden felnőtt el tud intézni, ha hagyják neki. De akkor kapjál miatta agybajt, ha neked így jobb.

2020. ápr. 9. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
80%

Mindenkinek szívből gratulálok ezekhez a talpraesett, jóképességű férfiakhoz, akik ahhoz is hülyék, hogy egy lista alapján bevásároljanak otthonra 😂😂

Komolyan, sírva röhögök néhány hozzászóláson, hogy mennyire nem képes a teremtés koronája még arra sem, hogy megvegye, ami kell otthonra, és mekkora baromságokat vesz ahelyett, ami kéne. Komolyan, ha az 5 éves lányomat küldeném, ő is értelmesebben megoldaná, mint némelyik apuka, a hozzászólások alapján. Nehéz eldönteni, hogy tényleg ilyen retardáltak, vagy csak megjátsszák, hogy kihúzzák magukat a feladat alól. Bár őszintén nem tudom, melyik a rosszabb.

2020. ápr. 9. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
67%
#42 szerintem megoldanák ha a kedves feleségük nem akarnának mindent felülvizsgálni ami a kosárba kerül. De aki gondot csinál önmagának az utólag viselje csak hogy döcögősen megy minden. Meg is érdemli, majd talán ereszt a pórázon ha besokall.
2020. ápr. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
75%

43: nem tudom, azért voltak itt olyan válaszok, hogy apuka réteslisztet visz sima helyett, meg képes lenne kecskesajtot vagy penészes sajtot venni a bolognaira... Azért ez már egy szint, valljuk be 😂

De a háromnegyede tényleg csak kényszeres kontrollmánia anyuka részéről, hogy nehogymár piros dobozos tejföl legyen itthon, amikor én narancssárgát szoktam venni. Az ilyen meg is érdemli.

2020. ápr. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
50%
Én is csak lesek, hogy egyes nők úgy csinálnak, mintha a párjuk nem is gyerek (mert az is be tud vásárolni), hanem egyenesen fogyatékos lenne. Szerintem ez elképesztő. Túl nagy jelentőséget tulajdonítanak maguknak és az keveredik egy kis vásárlásmániával. Mert most aztán tényleg olyan helyzet van, hogy nézelődni kell a boltban, meg agonizálni a termékeken másfél órát.
2020. ápr. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
42%

Hát nem tudom, tegnap este elmentünk tescózni (nagy hipermarket), igazából nem is nagybevásárlásra, csak sonka (mert máshol nem kaptunk a környéken), üdítő a négy napra meg pár apróság, ami ki van fogyva... Simán bent voltunk másfél órát, pedig célzatosan mentünk, nem jártuk végig az egészet.

Én általában olyan vagyok, hogy minden sorba bemegyek, és akkor eszembe jut olyan is, amit esetleg nem írtam fel. Most ezt kihagytuk, csak oda kanyarodtunk, ahonnan kellett valami. Maradt is ki pár cucc, ami itthon jutott eszembe, hogy fú kellett volna...

És mondom, fizetéssel együtt simán töltöttünk bent másfél órát, de egynél többet, az tuti. Szóval ez azért annyira nem ördögtől való, ha nem a sarki kisboltba megy az ember.


Normális esetben - a mostani előtt - mi nagybevásárolni együtt járunk, a napi kiugrom a boltba dolgokat meg én szoktam intézni általában, melóból hazafele, pusztán azért, mert nekem nem kell kitérőt tennem. Nem gondolom gyereknek vagy élhetetlennek a páromat, de ő egyedül annyit szokott, hogy beugrik üdítőért vagy valami készételért, ha nincs kedvünk főzni. Ha leküldeném listával, akkor valószínűleg baromi hamar felhúzná magát azon, hogy mit hol (nem) talál, főleg mondjuk egy nagytescoban, amit heti szinten rendeznek át, és akkor még segíteni se tudok a távolból, hogy hol keresse. Nyilván előbb-utóbb meglenne, csak miért frusztráljuk egymást feleslegesen, ha nem muszáj?

Ettől még nem lesz mama pici fia, szerintem.

2020. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
50%
Az ilyen férfiak hogyan vesznek maguknak ruhát és cipőt? 🙄
2020. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
81%
Ezek csak kifogások, hogy ő fusztrált lesz mert átrendezik a boltot és nem talál semmit egyedül. Ehhez kell mellé egy nő, hogy ketten legyen fusztráltak? Vagy a nő nem lehet fusztrált? Nőként én nem találok valamit akkor sem a pucimmal keresem, hanem a szememmel. Általában felnézek a táblára, hogy melyik sorban van a tej.
2020. ápr. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
49%

48, jó, ha nálatok stimmelnek a táblák, itt olyan sűrűn rendezik át meg zárják le a sorokat meg bontják meg szigetekre, hogy a táblák se stimmelnek általában. :D (Igen, már kezdünk emiatt leszokni a tescózásról.)

Mint írtam, ezért szoktam ától cettig végigjárni a boltot én magam is, mert így biztosan nem marad ki semmi.

2020. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
100%
49 ne haragudj de mi van ha kimarad valami? Többé nem lesz nyitva az üzlet? Szerintem sokan túl nagy jelentőséget tulajdonítanak egy vásárlásnak.
2020. ápr. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!