Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a kevésbé rossz a 2...

Melyik a kevésbé rossz a 2 közül? Ha a kocsiban várnak kb 1,5 órát rám, vagy ha bejönnek velem a boltba?

Figyelt kérdés
2hetente járunk csak boltba, úgyhogy nem tudom lerendezni 10perc alatt,mert csak a sorbanállás kb 1 óra. Van 1 épp szeparációs szorongásos korban lévő babám, aki 5percet sem bír ki nélkülem,meg 1 férjem, aki nem tudja egyedül megoldani ezt a bevásárlást. Vezetni meg nem tudok, szóval mindenképp 3-an kell mennünk. Csak attól félek, hogy végigsírja a baba azt a kb 1,5 órát, amég én boltba vagyok. Bevigyem magammal vagy had sírjon? Apa sajnos ilyenkor nem tudja megnyugtatni, 2hete majdnem elájult, annyira sírt már. Az nem opció, hogy csak a férjem menjen.
2020. ápr. 8. 00:05
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
100%

50, nincs kocsim, nem járok napi szinten (nagy)bevásárolni a messzebbi hipermarketbe. Pláne most nem. Ennyi, nem több.

De ez már belemagyarázás a szavaimba, mert egyáltalán nem ez volt a lényeg. Hanem hogy egy nagyáruházban simán eltart másfél órát a bevásárlás, pláne, ha nagybevásárlás, mint a kérdező esetében. Mégis úgy írnak itt egyesek, mintha egyenesen bűn lenne :D

2020. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem is az idővel van a gond, de szerintem a jelen helyzetben, amikor minél kevesebbet kellene menni boltba és egyéb helyekre, nem annak kellene lennie a fő szempontnak, hogy pont ugyanazt a tejfölt vegyük meg, amelyiket mindig szoktuk. A férjek is tudnak venni egy tejfölt, a piros ugyanolyan jó, mint a sárga. És ha nem csirkecombot vesz, akkor főzöl valami mást abból, amit vett. Nem olyan bonyolult ez. A legtöbb kajához nem kell spéci hozzávaló.

És egyszer abba sem hal bele az ember, ha a férje a drágább vécépapírt veszi meg. Csak nem azon a kétszáz forinton múlik a boldogság.


A jelen helyzetben lehetne engedni kicsit a dolgokból, és mindenkinek egyszerűbb lenne.

De sokan tényleg mindent megcsinálnak inkább, mert jaj, "apa" nem tudja, ilyenkor meg jön a probléma, hogy nem lehet megoldani máshogy.

2020. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
25%

82%os ha átrendezik a boltot, és nincs meg semmi az gondolom téged is felhúz, frusztrál, nem csak a férjed, akkor mi a különbség, hogy te vagy ő szív?

Vagy te legyél csak frusztrált, nőknek jóvanaz, őt meg kíméljük mert férfi? Kicsit ilyen szaga van, de ha te vállalod, végülis ti dolgotok.

2020. ápr. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
74%
#53. Írta a válaszoló, hogy ő minden sorba bemegy, szóval neki mindegy, hogy mi hol van. Vannak ilyen emberek, akik szeretnek mindent megnézni, zsákmányolni. Mondjuk ennek nem most van az ideje, de az más kérdés.
2020. ápr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
Katona.. Ja persze.
2020. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 anonim ***** válasza:
Kérdező magam is katona vagyok, és a rendszer szar de utolsó esetben vezénylik a kisgyerekeseket. Amúgyse vezényelnek senkit csak úgy nyomós indok nélkül.
2020. ápr. 10. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!