Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a pár hónapos babám eljátsz...

Ha a pár hónapos babám eljátszik magában, akkor hagyhatom vagy muszáj szórakoztatnom? Ti, hogy csináltátok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 8. 09:14
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Naponta pár órát azért játsz vele, mert később nagyon befelé forduló lesz.
2020. ápr. 8. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor elvolt magában ,akkor hagytam. Attól hogy 20-30 percet elszórakoztatja magát semmi baja nem lesz.Aztán mikor jelzett, hogy unja magát akkor odaültem mellé és játszottunk, szeretgettem és a többi.
2020. ápr. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyhatod. Addig igyál egy kávét vagy moss hajat, használd ki :) én nem szoktam szórakoztatni ha nem igényli. Ha igényli, szokott "szólni" :)
2020. ápr. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd! Ó, mit meg nem adtam volna ezért... Addig legalább te is tudsz tenni-venni vagy pihenni. Egyébként is ez a normális, hogy el tud lenni, el tudja foglalni magát, ne "rontsd el"! Az enyém ilyet sosem tudott, ami egy idő után igenis gáz és nagyon megterhelő.
2020. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont úgy vagyok mint a 4-es válaszoló.. Az én fiam sem volt el sose. Akinek ilyen kiegyensúlyozott a babája őt hagyni kell, valószínűleg órákat úgy sem lesz el egyedül. Szól ha unja magát és akkor szórakoztatod megint.
2020. ápr. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!