Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férfiak is vágynak a gyermek...

A férfiak is vágynak a gyermekáldásra, vagy ez inkább csak ránk, nőkre jellemző?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 9. 06:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
73%

A barátnőim egyáltalán nem akarnak gyereket, a párom barátai pedig be vannak sózva és alapból anya alapanyagot keresnek 😑


(mindenki 30 feletti)

2020. ápr. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Vágyhatnak rá, ugyanúgy ahogy a nők.
2020. ápr. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
A férjemmel már a kapcsolatunk elején hosszú távú terveink voltak, a kezdetektől terveztük a családot, és ő volt az, aki többször emlegette a baba-témát (persze én is szerettem volna, csak közben egyetemet csináltam még). Eltelt 4 év, most várjuk a kislányunkat, és lelkesebb, mint valaha! :)
2020. ápr. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is vágytam rá de a férjem jobban. Imádja is a fiát. Türelme is több van hozzá.. Igaz ugyan hogy ő nem 0-24-ben van vele minden nap. Valószínűleg ha bölcsibe megy majd én is újra fel tudom tölteni az energia raktáraim.
2020. ápr. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!